Reklama

Alden Ehrenreich: Nowa gwiazda "Gwiezdnych wojen"

"Nigdy wcześniej nie grałem w filmie akcji" - wyznał Alden Ehrenreich, który wcielił się w Hana Solo w kolejnej części "Gwiezdnych wojen".

"Nigdy wcześniej nie grałem w filmie akcji" - wyznał Alden Ehrenreich, który wcielił się w Hana Solo w kolejnej części "Gwiezdnych wojen".
Alden Ehrenreich, Emilia Clarke i Donald Glover na premierze filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" w Cannes 2018 /AFP

Jego talent przypadkiem odkrył Steven Spielberg. To zupełnie zmieniło jego życie. "Zawsze chciałem być aktorem, ale bez jego aprobaty, mógłbym się nie odważyć. Dał mi wiele pewności siebie" - wyznał aktor.

Teraz jego kariera nabiera rozpędu. Niedawno Alden Ehrenreich wcielił się w postać młodego Hana Solo w filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie".

O filmie i początkach drogi aktorskiej Ehrenreich opowiedział w rozmowie z Anną Wendzikowską w "Dzień Dobry TVN".

Czy Harrisonowi Fordowi podobała się jego interpretacja postaci?

Reklama

"Byliśmy w przededniu zdjęć i dowiedziałem się, że nikt z nim jeszcze nie rozmawiał... Wydało mi się to dziwne, więc zapytałem, czy mógłbym się z nim spotkać. Poszliśmy na obiad i dużo rozmawialiśmy - o nim, o jego karierze, o jego spojrzeniu na Hollywood. On dał mi wtedy dużo wsparcia emocjonalnego. Był bardzo na 'tak' jeśli chodzi o mnie i o cały film" - wyznał Alden Ehrenreich.

"Obejrzał film i bardzo mu się podobał. To było dla mnie niesamowite. To jedna z tych rzeczy, na których najbardziej mi zależało" - dodał aktor.

Film "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" trafił na ekrany polskich kin 25 maja 2018.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Han Solo: Gwiezdne wojny - historie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy