Reklama

Aktor wyznał za dużo? Potwierdził powrót do roli superbohatera

Nie wiemy jeszcze, kto zajmie się reżyserią filmu "Avengers 5". Wiemy natomiast, kogo na pewno zobaczymy na ekranie i kiedy rozpocznie się praca na planie. Czy Benedict Cumberbatch właśnie wyjawił nam tajemnicę?

Benedict Cumberbatch powróci jako Doktor Strange

Cumberbatch po raz pierwszy pojawił się na ekranach jako Doktor Strange w 2016 roku. 

Podczas jednego z niedawnych wywiadów dla Netflixa, brytyjski aktor wyznał, że naprawdę uwielbia granego przez siebie bohatera. Powiedział też, że wcielanie się w niego sprawia mu ogromną przyjemność i... z niecierpliwością czeka, aż będzie mógł się ponownie w niego wcielić w przyszłym roku

Przypadkiem czy też nie, aktor rozwiał tymi słowami kilka dręczących fanów wątpliwości. Po pierwsze, na pewno powróci na ekrany jako superbohater. Po drugie, możemy już zacierać ręce na kontynuację serii "Avengers", która będzie realizowana! 

Reklama

"Avengers 5": Co na ten moment wiemy?

Trudno powiedzieć, jaką wizję na film ma Marvel w obecnej chwili. Początkowo projekt był prezentowany jako "Avengers: The Kang Dynasty". Z powodu zarzutów wobec aktora, Jonathana Majorsa, zrezygnowano jednak z tego tytułu i wyznaczono nowy - "Avengers 5". 

Projekt nie ma na razie reżysera, choć coraz częściej słyszy się pogłoski, że może nim zostać Shawn Levy. Jego najnowszy i przez wielu niecierpliwie wyczekiwany film, "Deadpool & Wolverine" już 26 lipca zadebiutuje na ekranach polskich kin.  

Zobacz też: "Diuna" zdetronizowana! Jej miejsce zajęła animacja

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Benedict Cumberbatch | Doktor Strange | Marvel | Shawn Levy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy