Reklama

Agnieszka Włodarczyk: Jak wygląda jej ciało po porodzie?

Popularna aktorka 7 lipca urodziła swoje pierwsze dziecko, synka Milana. Niespełna miesiąc po tym znalazła w sobie odwagę, by pokazać na Instagramie, jak wygląda jej ciało po porodzie. Agnieszka Włodarczyk, komentując swoje zdjęcie, stwierdziła, że jej brzuch jest wciąż daleki od ideału.

40-letnia gwiazda relacjonuje na Instagramie pierwsze tygodnie bycia mamą bez nadmiernego lukrowania. Nie stara się wyglądać na każdym zdjęciu perfekcyjnie, poza tym dzieli się z obserwatorami różnymi problemami, z którymi boryka się w nowej dla siebie sytuacji życiowej.

"Jutro miną cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch. Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu... Za to buty leżą idealnie" - napisała w najnowszym poście, który idzie w parze ze zdjęciem, uwypuklającym jej poporodowe krągłości.

Agnieszka Włodarczyk: Jak wygląda miesiąc po porodzie?

Fanki uspokajają gwiazdę, że jej brzuch wygląda dokładnie tak, jak powinien wyglądać miesiąc po porodzie. Podpowiadają, że w powrocie do dawnej formy pomoże jej pas popoporodowy. A jeśli chodzi o stopy, to sugerują, że jest szczęściarą.

Reklama

Czytaj więcej: Agnieszka Włodarczyk karmi piersią! "Nie damy się zwariować".

"Ja po porodzie jakieś pół roku jeszcze miałam stopę o rozmiar większą niż przed. O brzuchu to nawet nie wspomnę" - stwierdziła jedna z obserwatorek. Włodarczyk została też pochwalona za promowanie ciałopozytywności. "Super, że się tym dzielisz. Uwielbiam" - komplementowała ją aktywistka feministyczna, Maja Staśko.

W relacji na InstaStories Włodarczyk zadeklarowała, że właśnie przechodzi na dietę lekkostrawną, bo to, jak do tej pory się odżywiała, mogło być przyczyną kolek, na której uskarżał się jej syn. "Nie ukrywam, że po ciąży rzuciłam się na rzeczy, których nie mogłam jeść" - wyznała.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy