Reklama

Adam Sandler z pilotem do TV

Już wkrótce Adam Sandler ("Super tata") powróci na duży ekran , aby towarzyszyć Kate Beckinsale ("Van Helsing") w komedii "Click". Znany komediowy aktor wcieli się w rolę mężczyzny, który wchodzi w posiadanie pilota telewizyjnego potrafiącego cofać, przyspieszać i zatrzymywać życie swojego właściciela.

Aktor wcielił się w rolę Michaela Newmana - ojca i męża - który nie poświęca zbyt wiele czasu swojej rodzinie. Michael jest młodym i ambitnym architektem, który zostaje w pracy po godzinach w nadziei, iż jego szef (David Hasselhoff) w końcu go doceni i uczyni swoim partnerem.

Reklama

Kiedy jest jednak w domu - również pracuje, ciągle jest zmęczony, zły i sfrustrowany. A fakt, że we własnym domu nie może zorientować się, który z pilotów uruchamia telewizor, frustruje go jeszcze bardziej.

Pewnej nocy problem pilota doprowadza go do białej gorączki, więc wypada z domu i pędzi do sklepu w poszukiwaniu pilota uniwersalnego. Sprzedawca namawia go na zakup szczególnego urządzenia. Michael zadowolony z nowego pilota, początkowo nie zdaje sobie sprawy z jego osobliwych możliwości. Mianowicie pilot oprócz sterowania domowymi przedmiotami jest w stanie kontrolować życie Michaela. Używając funkcji stop, bądź też przewijania, może zobaczyć całą swoją historię.

Specyficzny film, który w ten sposób ogląda, ukazuje mu jak bardzo nie doceniał tego co miał. Michael widzi, że zaniedbał rodzinę i cenił wszystko inne bardziej niż ją. Sprawa komplikuje się jednak coraz bardziej bowiem pilot zaczyna sam decydować o postępowaniu swojego właściciela.

Polski tytuł tej komedii to "Klik: Surfując przez życie", a do naszych kin trafi już w połowie września.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adam Sandler | Życie | Michael | aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje