Reklama

"365 dni. Ten dzień": Natasza Urbańska pokazała niemal wszystko [wideo]

Natasza Urbańska opublikowała w sieci nagranie, które rozpaliło jej fanów do czerwoności. Aktorkę już od dzisiaj można oglądać na Netfliksie w filmie "365 dni: Ten dzień". 44-latka wiedziała, jak podgrzać atmosferę wokół premiery erotycznej produkcji.

Natasza Urbańska opublikowała w sieci nagranie, które rozpaliło jej fanów do czerwoności. Aktorkę już od dzisiaj można oglądać na Netfliksie w filmie "365 dni: Ten dzień". 44-latka wiedziała, jak podgrzać atmosferę wokół premiery erotycznej produkcji.
Natasza Urbańska /AKPA

Natasza Urbańska: Profil na Instagramie

Natasza Urbańska jest ostatnio niezwykle aktywna zawodowo. Ubiegły rok był dla niej bardzo pracowity. Artystka wydała płytę "Rajd 44", a ponadto uczestniczyła w nagraniach kontynuacji filmu "365 dni", zrealizowanym na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

Film "365 dni: Ten dzień" trafił 27 kwietnia na platformę Netflix.

Reklama

44-letnia gwiazda na bieżąco informuje fanów o wszystkich swoich przedsięwzięciach. Może być z nimi w stałym kontakcie dzięki m. in. profilowi na Instagramie, który jest śledzony przez ponad 110 tysięcy osób.

Natasza Urbańska odważnie odsłania biust

Gwiazdy filmu "365 dni: Ten dzień" z zaangażowaniem promują swoją nową produkcję m. in. w mediach społecznościowych. Skutecznie podgrzewają atmosferę, publikując kolejne gorące kadry oraz nagrania.

Natasza Urbańska, czyli filmowa Anna, także nie przestaje zachęcać fanów do obejrzenia kontynuacji głośnych "365 dni". Na jej instagramowym profilu pojawił się krótki filmik, który dosłownie rozgrzał internautów do czerwoności. Na widok 44-latki nawet filmowy Massimo nie był w stanie zbyt wiele z siebie wydusić.

"God... [Boże... - przyp. red.]" - skomentował, wyraźnie będący pod wrażeniem, Michele Morrone.

Natasza Urbańska w filmie "365 dni: Ten dzień"

Oparty na prozie Blanki Lipińskiej film erotyczny "365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa okazał się wielkim sukcesem komercyjnym. Kiedy produkcja trafiła na platformę Netflix, od razu wzbudziła zainteresowanie widzów z całego świata.

 W ten sposób "365 dni" stały się najchętniej oglądaną pozycją w 2020 roku na platformie. Choć film nie zdobył uznania krytyków, to jego ogromna popularność zachęciła twórców do nagrania dwóch kolejnych części.

"365 dni: Ten dzień" to długo wyczekiwana przez fanów pierwszej części kontynuacja "365 dni". Obraz trafił na platformie Netflix 27 kwietnia 2022 roku.

W filmie "365 dni: Ten dzień" nie zabraknie doskonale znanych już publiczności postaci. Michele Morrone powraca w roli Massimo Torricellego, zaś Anna Maria Sieklucka ponownie wciela się w Laurę Biel.

Na ekranie zobaczymy też m. in. Magdalenę Lamparską, Nataszę Urbańską, Simona Sussinę oraz Otara Saralidze. Za reżyserię, podobnie jak w przypadku poprzedniej części, odpowiadają Barbara Białowąs oraz Tomasz Mandes.

Autor: Maria Staroń

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | 365 dni: Ten dzień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama