Reklama

Reklama

"22 Jump Street" przedpremierowo

Jonah Hill i Channing Tatum wracają w komedii "22 Jump Street". W najbliższy weekend, 6-8 czerwca, odbędą się pokazy przedpremierowe filmu w sieci Cinema City, Helios, Multikino, Sielce Nowe Kino i Katowice Cinema Planet.

"22 Jump Street" to kontynuacja hitu "21 Jump Street" z 2012 roku. Film do szerokiego rozpowszechniania trafi 13 czerwca.

Tym razem grani przez nich policjanci Schmidt i Jenko trafią pod przykrywką do lokalnego college'u, gdzie czeka na nich kolejne zadanie.

Przypomnijmy, że w poprzednim filmie serii - "21 Jump Street" - Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) - zaciekli wrogowie w szkole średniej - zostają niespodziewanie przyjaciółmi w Akademii Policyjnej. Chociaż nie są najlepszymi policjantami na świecie, mogą to zmienić dołączając do jednostki Jump Street dowodzonej przez kapitana Dicksona (Ice Cube).

Reklama

Mężczyźni zamieniają broń i odznaki na szkolne plecaki i dzięki swojemu młodemu wyglądowi rozpoczynają tajną akcję. Problem polega jednak na tym, że współczesne nastolatki znacznie różnią się od tych, z jakimi mieli do czynienia kilka lat temu. Schmidt i Jenko szybko odkrywają, że to co wiedzieli o byciu nastolatkiem, począwszy od seksu, narkotyków, a na rock'n'rollu kończąc nie jest już aktualne, a oni muszą stawić czoła nowym wyzwaniom.

W nowej odsłonie przygód rozrywkowych policjantów Hill i Tatum, znów będą musieli wtopić się w tłum uczniaków, tym razem jednak akcję przeprowadzą w plażowych kostiumach! Nie zabraknie przy tym nawiązań do kultury popularnej, ze zwiastuna widać, że Hill i Tatum wzięli na warsztat m.in. głośny film Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers".

Godziny seansów przedpremierowych "22 Jump Street" dostępne są na stronach kin. Polskim dystrybutorem filmu jest firma UIP.


Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 22 Jump Street | Cinema City | Channing Tatum | Jonah Hill

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy