Reklama

Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

- Wpadłam na pomysł prowadzenia "Klubu 50+, zawsze w formie", ponieważ sama jakiś czas temu skończyłam pięćdziesiąt lat - mówi Mariola Bojarska-Ferenc. - Dlatego doskonale wiem, co zrobić, by być zdrowym i atrakcyjnym w tym wieku.

Reklama

- Teraz pragnę podzielić się tą wiedzą. Mam zamiar uświadomić paniom, że pięćdziesiąte urodziny to nie koniec życia. Przed nami druga połowa. Być może nawet lepsza. Wciąż możemy się podobać i dobrze wyglądać. Wystarczy trochę się postarać - dodaje.

Cykl ma swoje cotygodniowe miejsce w ramach programu "Pytanie na śniadanie". W każdy wtorek trenerka prezentuje ćwiczenia przeznaczone dla osób w średnim wieku, radzi, jak odzyskać świetną figurę i wygląd oraz namawia do regularnych wizyt u lekarzy specjalistów.

Do studia zaprasza także panie, którym pomaga zmienić styl. Już w najbliższym wydaniu Mariola Bojarska-Ferenc zdradzi nam, co powinno znaleźć się w szafie zadbanej dojrzałej kobiety. - Sama nie korzystam z porad stylistki, ale kocham ubierać innych. Zrewolucjonizuję garderobę naszych uczestniczek - zapowiada trenerka.

- Będę też pracować nad ich dietą, ćwiczeniami i makijażem. Część z nich, niestety, wciąż maluje się tak, jak to robiły, gdy miały po dwadzieścia lat. Czas najwyższy to zmienić - dodaje. - Jedynie strzyżeniem i wykonaniem makijażu zajmą się inni profesjonaliści. Ale uwaga, będę im patrzeć na ręce!

Wygląd to jednak nie wszystko. Warto też poprawić to, co wewnątrz nas. Dlatego w ramach cyklu "Klubu 50+, zawsze w formie" specjaliści podpowiedzą m.in., jak poradzić sobie po rozstaniu z partnerem, ze zmianą lub utratą pracy, odejściem dzieci z domu i przyjściem wnuków na świat.

Wiele kobiet nie wierzy, że po 50-tce jeszcze mogą spotkać miłość czy całkowicie zmienić swoje życie. To z myślą o nich zaprezentowane zostaną portale randkowe. Celem programu jest również zachęcenie telewidzów do brania udziału w rozmaitych kursach oraz szkoleniach. W końcu nigdy nie jest za późno na inwestowanie w siebie!

"Klub 50+" to nie tylko program telewizyjny. Oprócz tego, co zobaczymy na antenie, ważne jest też, co możemy zrobić poza nią. Mariola Bojarska-Ferenc zachęca kobiety do zakładania klubów 50+ w swoich miejscowościach: - My mamy być tylko inspiracją. Reszta jest w waszych rekach. Otwierajcie, działajcie i piszcie do nas o swoich sukcesach. Przyjedziemy z wizytą i z dumą pokażemy wasze osiągnięcia w naszym cyklu.

MU

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje