Reklama

Reklama

"Życie na wsi": Nowy reality-show Polsatu?

Polsat szykuje odpowiedź na popularny program Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". "Życie na wsi" ma trafić na antenę stacji na wiosnę 2022 - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

W programie weźmie udział od 14 do 25 kobiet i mężczyzn w wieku 20-55 lat, którzy zamieszkają w gospodarstwie rolnym. Będą odizolowani od świata zewnętrznego, ich celem będzie wchodzenie pomiędzy sobą w relacje oraz związki, branie udziału w zadaniach sprawnościowych a także zajmowanie się pracami w gospodarstwie rolnym. Ich pobyt na każdym kroku będzie rejestrowany przez kamery i mikrofony. - czytamy na stronie Wirtualnemedia.pl.

Uczestnicy programu będą brali udział w "pojedynkach". Osoba, która przegra takie starcie, będzie odpadała z show. Zwycięzcą zostanie uczestnik, który dotrwa do ostatniego dnia i wygra finałowy pojedynek.

Reklama

Zdjęcia do "Życia na wsi" mają rozpocząć się we wrześniu. Producenci szukają "ciekawych ludzi z pasjami, którzy zamieszkają z dala od miasta i zdobyczy techniki".  Będą musieli przekonać się, czy proste życie na wsi jest sielanką czy koszmarem.

"Życie na wsi": Polska wersja szwedzkiego formatu "Farmen"

"Życie na wsi" ma być polską wersja szwedzkiego formatu "Farmen" z 2001 roku. Lokalne wersje show wyprodukowano w kilkudziesięciu krajach świata, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kolumbii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Portugalii i Turcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Życie na wsi | Farma (Polsat)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy