Reklama

Reklama

Zwycięzcy "Love Island" pod prysznicem

Sylwia i Mikołaj to para dobrze znana widzom pierwszej edycji programu: "Love Island. Wyspa Miłosci". Po powrocie do kraju zwycięzcy spędzają ze sobą niemal każdą wolną chwilę, a rozmaitymi kadrami chętnie dzielą się w sieci. Ostatnia fotografia wywołała wśród komentujących niemałe poruszenie! Sylwia i Mikołaj pokazali się bowiem pod prysznicem...

Wprawdzie finał pierwszej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" jest już dawno za nami, ale wciąż wzbudza wiele emocji. Widzowie, którzy kibicowali swoim faworytom w show, po zakończeniu produkcji równie chętnie śledzą ich dalsze poczynania, obserwując ich profile w mediach społecznościowych.

O tym, że u niektórych dzieje się naprawdę sporo, świadczyć mogą wciąż pojawiające się nowe posty - tych nie brakuje na kontach Sylwii i Mikołaja, czyli zwycięskiej pary. Zakochani chętnie dzielą się z obserwatorami informacjami o ich prywatnym życiu, a przede wszystkim o miłości, która z dnia na dzień przybiera na sile.

Reklama

Ostatnio na profilu Sylwii pojawiło się zdjęcie z ukochanym, które z pewnością zwróciło uwagę niejednego internauty! Bohaterowie show zaprezentowali się bowiem pod prysznicem...

Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było długo czekać - pod zmysłowym kadrem szybko pojawiło się bardzo wiele komentarzy od internautów, którzy nie szczędzili komplementów dla fotografa.

"Fotograf wykonał kawał dobrej roboty, bo doskonale uchwycił między Wami nie tylko "chemię", ale przede wszystkim pogłębiające się z każdym dniem zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na lepsze, wspólnie jutro. Życzę Wam Kochani dużo miłości, wytrwałości i zrozumienia. Jesteście najlepsi", "Przepiękne zdjęcie. Jestem pod mega wrażeniem, istne dzieło sztuki", "Odważnie", "Ogień" - to tylko kilka z mnóstwa słów, jakie pojawiły się w sieci.

Jak widać, uczucie między Sylwią a Mikołajem nabiera tempa. A czym jeszcze zaskoczy nas para, która wygrała nie tylko program, ale przede wszystkim miłość?


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy