Reklama

Zwycięzca "Big Brothera": Pokonałem raka

W jednym z niedawnych postów zwycięzca ostatniej edycji programu "Big Brother" - Kamil Lemieszewski - wspomniał o walce z chorobą i o kolejnej operacji, która już za nim. "Pokonałem raka" - takimi słowami rozpoczął swój wpis.

Kamil Lemieszewski to postać doskonale znana widzom ostatniej edycji programu: "Big Brother". Charyzmatyczny uczestnik zaskarbił sobie przychylność odbiorców i finalnie odniósł zwycięstwo. Po zakończeniu show Lemieszewski związał się z Ewą Kępys, która także była mieszkanką domu Wielkiego Brata, a obecnie zakochani tworzą szczęśliwy związek. Jakiś czas temu para informowała nawet o ślubie; uroczystość, podczas której ślubowali sobie miłość i wierność, odbyła się na zamku w Czechach.

Już podczas udziału w "Big Brotherze" Kamil Lemieszewski mówił o swoich problemach ze zdrowiem. Teraz - w jednym z niedawnych wpisów - raz jeszcze wspomniał o walce z chorobą nowotworową, publikując m.in. zdjęcie ze szpitala . 

Reklama

W swoich słowach zwycięzca 2. edycji "Big Brothera" przyznał, że ma za sobą kolejną operację, ale teraz może cieszyć się swoim szczęściem razem z ukochaną: "Pokonałem raka - A teraz celebrujemy życie z żoną nad morzem - 06.05.2016 - 4 operacja na nos i zatoki usunięcia wznawiającego się nowotworu - i się udała - mam nosa do życia! i cieszę się że mogę wraz z @ewa_kepys celebrować życie. (...), a teraz biegam po plaży z wilkami".

Post Kamila Lemieszewskiego zyskał bardzo wiele komentarzy, w którym internauci zarówno słali życzenia zdrowia, jak i cieszyli się szczęściem pary: "Dużo zdrówka Kamil! Jesteś optymista 'Nie do zdarcia"', więc wszystkiego dobrego"; "No i suuuper. Dostałeś jak to się mówi nowe życie, czerpiesz z niego garściami, tak trzeba"; "Super, wszystkiego dobrego, zdrowia przede wszystkim, bądźcie szczęśliwi i cieszcie się życiem; jesteście super parą" - to tylko niektóre z komentarzy internautów.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Lemieszewski | Big Brother 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy