Reklama

Zmiany nad rozlewiskiem

Plany budowy drogi szybkiego ruchu spędza sen z powiek wszystkim bohaterom serialu "Nad rozlewiskiem". - Koniec z ciszą, koniec z moim pensjonatem - powie Małgosia (Joanna Brodzik), gdy okaże się, że droga przebiegać ma tuż przy jej domu...

Najwięcej powodów do niepokoju z powodu budowy autostrady nie będzie jednak miała Małgosia, ale Paula (Anna Czartoryska). Okaże się bowiem, że droga przebiegać ma dokładnie tam, gdzie stoi właśnie postawiony przez nią i Sławka (Krystian Wieczorek) dom. Zrozpaczona Paula nie będzie wiedziała, jaka przyszłość czeka ją na Mazurach. W jej głowie zaświta myśl, by na stałe wyjechać z Polski i zamieszkać z dziećmi w Kanadzie, gdzie pracuje Sławek.

Reklama

Złe wiadomości - ale na zupełnie inny temat - zburzą także spokój Basi (Małgorzata Braunek). Dowie się, że Andrzej (Adam Konopka), jej była wielka miłość, mężczyzna, dla którego porzuciła męża i córkę, jest umierający. Basia postanowi odwiedzić byłego ukochanego w domu opieki społecznej i spotkać się z nim po raz pierwszy od wielu, wielu lat. Nie wie, jak wielką radość sprawi mu, gdy pojawi się przy jego łóżku. Nie wie też, że chwilę po tym, jak wyjdzie z jego pokoju, Andrzej umrze.

- Nagle uświadomiłam sobie, że mój świat powoli umiera... Jeszcze niedawno byliśmy młodzi, cały świat stał przed nami otworem, wszystko było możliwe... Mam wrażenie, że to było zaledwie wczoraj - powie Barbara siedząc z Małgosią na pomoście.

Tymczasem zespół muzyczny założony przez księdza (Marek Kałużynski) i organistę (Maciej Wierzbicki) stanie przed szansą zaprezentowania się szerokiej publiczności na antenie lokalnego radia. Mirka (Sylwia Arnesen) będzie tylko musiała zorganizować profesjonalną sesję nagraniową...

Czy zespół znad rozlewiska zrobi karierę? Czy Paula rzeczywiście będzie zmuszona do wyjazdu z Polski? Czy Barbara pogodzi się ze śmiercią Andrzeja?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą niedzielę. Na emisję 9. odcinka serialu "Nad rozlewiskiem" TVP 1 zaprasza 27 stycznia o godzinie 20.20.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje