Reklama

Zielińska najlepszą aktorką

Katarzyna Zielińska otrzymała Telekamerę 2013 w kategorii najlepsza aktorka. To już druga nagroda czytelników "Tele Tygodnia" dla tej artystki.

W wyścigu o statuetkę Zielińska pokonała Annę Dereszowską, Małgorzatę Kożuchowską, Magdalenę Stużyńską i Agnieszkę Dygant.

Reklama

"Telekamery to święto. Czytam 'Tele Tydzień' od początku jego istnienia. Dla mnie ten dzień jest wyjątkowy. Ważne jest też to, że możemy się wszyscy spotkać. Mamy na sobie piękne makijaże, suknie, możemy napić się szampana" - powiedziała PAP Life Zielińska, która na galę Telekamer wybrała bladoróżową, zwiewną suknię od Bohoboco.

Artystka przyznała także, że interesuje się światem telewizji i show-biznesu. "Jeśli mam chwilę i chcę się odprężyć, to włączam sobie wieczorem jakiś serial. Staram się śledzić to, co dzieje się na rynku" - przyznała Zielińska.

Artystka zdradziła również, że niebawem rusza w podróż za ocean... "Za parę dni wyjeżdżam na tydzień do Nowego Jorku ze spektaklem 'Ślub doskonały'. Bardzo się cieszę, ponieważ jeszcze tam nie grałam. To dla mnie szczególne miasto. Przyciąga mnie jak magnes" - wyznała aktorka, którą na co dzień można oglądać w serialu "Barwy szczęścia".

Telekamery "Tele Tygodnia" to jeden z najstarszych plebiscytów, w którym widzowie głosują na swoje ulubione gwiazdy oraz programy telewizyjne.

Tegoroczna gala Telekamer "Tele Tygodnia" połączona z 20-leciem tego tytułu odbyła się w poniedziałek w warszawskim hotelu Sofitel Victoria.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: najlepszy | Zieliński | Katarzyna Zielińska | Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje