Reklama

Zbrodnia w "M jak miłość"?

Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

Choć Gołębiewski (Przemysław Bluszcz) uciekł z siedliska, to Gruszyńska (Tamara Arciuch) nadal nie jest bezpieczna. Dlatego Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) wybiorą się do Kątków, by dowiedzieć się, kim naprawdę jest Rafał.

Reklama

Tam spotkają się z jego byłą żoną. Kobieta również ma na imię Anna i jest bardzo podobna do ich przyjaciółki (nic dziwnego, w tej roli także występuje Tamara Arciuch!). Gołębiewska opowie im o swoim małżeństwie, nagłej chorobie męża i traumatycznym rozwodzie.

- Kiedyś taki nie był. Wszystko zmieniło się, gdy zachorował - wyszepcze zdenerwowana kobieta. - Potem był ten pożar, Rafał chciał mnie zabić. Powiedział, że jeśli mnie nie będzie miał, to nikt mnie nie dostanie - doda.

Mostowiakowie będą w szoku. Natychmiast wrócą do domu - chcą ostrzec Gruszyńską. Z kolei Tomek (Andrzej Mularczyk) odkryje, że Gołębiewski wcale nie siedział w więzieniu. Gdy go skazano, okazało się, że jest chory psychicznie i został przymusowo zamknięty w szpitalu. Kilka miesięcy temu udało mu się stamtąd zbiec.

Przyjaciele spotkają się w siedlisku, by omówić sytuację. Wszyscy się zgodzą, że Anna nie może teraz zostać sama. - Możliwe, że ten wasz wypadek samochodowy i wybuch gazu na Deszczowej to wcale nie był przypadek. Rafał mógł mieć z tym jakiś związek - przypomni Marek.

Na to Werner (Jacek Kopczyński) zaproponuje: - Jeśli Ania się zgodzi, ja tu z nią zamieszkam! Wezmę zaległy urlop, a potem najwyżej będę dojeżdżał do pracy, w końcu to nie jest tak daleko.

Tymczasem Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) obserwuje wszystko, co się dzieje wokół jej syna (Mikołaj Roznerski). Dlatego gdy tylko zauważy, że Janka (Joanna Osyda) go kocha, postanowi pomóc dziewczynie zbliżyć się do niego. Czy uda jej się ich zeswatać?

Monika Ustrzycka

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje