Reklama

Zamachowski zagra... Lindę!

Zbigniew Zamachowski będzie jednym z gości popularnego show TVP2 "Dzięki Bogu już weekend". Już dziś wieczorem, 15 listopada, na kabaretowej scenie Dwójki wcieli się w... Bogusława Lindę, czyli Kaszowskiego z "Paradoksu". Będzie też parodiował innych swoich kolegów po fachu!

Zbigniew Zamachowski - zdobywca trzech Wiktorów, Złotej Kaczki oraz dwóch nagród za najlepszą pierwszoplanową rolę męską na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - od czasu do czasu pojawia się w programach kabaretowych i nie kryje, że występy przed spragnioną śmiechu publicznością sprawiają mu ogromną frajdę. Aktor już nie raz udowodnił, że ma wielkie poczucie humoru i świetnie się czuje na estradzie. Już dziś wieczorem będziemy mieli okazję zobaczyć go na żywo w programie "Dzięki Bogu już weekend", którego gospodarzami będą tym razem członkowie Grupy MoCarta.

Reklama

Z Grupą MoCarta Zbigniew Zamachowski miał okazję występować już wielokrotnie. Piosenka "Kobiety jak te kwiaty", którą wykonują razem, jest jednym z największych kabaretowych hitów, a bilety na występy Grupy MoCarta z gościnnym udziałem aktora rozchodzą się zawsze jak świeże bułeczki. Nic dziwnego, że to właśnie Zbyszka najdowcipniejszy polski kwartet smyczkowy zaprosił do przygotowanego przez siebie odcinka "Dzięki Bogu już weekend".

Zbigniew Zamachowski nie tylko zaśpiewa, ale też zaprezentuje się widzom jako... parodysta. Wcieli się m.in. w swojego dobrego znajomego, Bogusława Lindę oraz w kilku innych popularnych aktorów. Nie będzie jednak dzisiejszego wieczoru jedynym w programie parodystą. Swoimi umiejętnościami popisze się także przed widzami Arkadiusz Janiczek, czyli starszy posterunkowy Jerzy Marciniak z niezapomnianych "Złotopolskich", który zagra Lecha Wałęsę i weźmie udział w jednym z numerów kabaretowych.

Dzisiejszy program z cyklu "Dzięki Bogu już weekend" poprowadzi Artur Andrus, a na scenie - oprócz Grupy MoCarta, Zbigniewa Zamachowskiego i Arkadiusza Janiczka - wystąpią m.in. Zbigniew Wodecki, Ireneusz Krosny i Włodzimierz Korcz.

Na kolejne tej jesieni spotkanie z gwiazdami show "Dzięki Bogu już weekend" Dwójka zaprasza w piątek, 15 listopada, o godzinie 21.50.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje