Reklama

Zakręcony tydzień w TVP2

"Zakręcony Tydzień" to nowe, zaskakujące widowisko, na które w lutym zaprasza Dwójka. Uczestnicy będą musieli odgadnąć, czy w minionym tygodniu mogły mieć miejsce zaprezentowane im wydarzenia. Które z nich są prawdziwe, a które nigdy się nie zdarzyły? Program poprowadzi Wojciech Jagielski i Ewelina Kopic.

Troje uczestników programu zostaje na tydzień całkowicie odizolowanych od świata. Po tygodniu z miejsca odosobnienia trafiają do studia, gdzie odpowiadają na pytania związane z wydarzeniami politycznymi, społecznymi, sportowymi i obyczajowymi ostatnich siedmiu dni. Twórcy programu prezentują im prawdziwe i sfingowane informacje, relacje dotyczące ekstrawaganckich zachowań i niecodziennych wydarzeń, a zadaniem zawodników jest wskazanie, które z informacji są prawdziwe. Nie jest to zadanie łatwe - na pewno nie zabraknie zabawnych sytuacji, żartów i komentarzy.

Reklama

Do zadań uczestników "Zakręconego tygodnia" będzie należało między innymi odgadnięcie, co łączy prezentowane im osoby, przedmioty i dziedziny; rozwiązanie testu dotyczącego mijającego tygodnia zaprezentowanego z niecodziennej perspektywy; znalezienie odpowiedzi na pytanie: czym zainteresował media specjalny gość programu, który w ostatnim tygodniu "miał swoje pięć minut".

Dwoje uczestników z największą liczbą punktów staje do finałowego pojedynku, w którym musi odróżnić prawdziwe tytuły prasowe od fałszywych.

Nagrodą są mile lotnicze zbierane w czasie wszystkich konkurencji. W zależności od liczby trafnych odpowiedzi zwycięzca może odbyć krótszą lub dłuższą podróż po świecie.

Dla Wojciecha Jagielskiego i Eweliny Kopic prezentowane materiały są pretekstem do satyrycznego, autorskiego przeglądu tygodnia, często pozwalają na radosne marzenia typu "co by było gdyby".

"Zakręcony tydzień" to program o rzeczywistości, która jest śmieszniejsza od najczarniejszego dowcipu.

Premiera programu 4 lutego (niedziela), godz. 21:10.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zakręcone | TVP2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje