Reklama

"Zakochani po uszy": Kamila Kamińska i Michał Meyer są parą?

Fani serialu "Zakochani po uszy" mają nie lada zagadkę do rozwiązania. Czy Michał Meyer i Kamila Kamińska, czyli serialowy Piotr oraz Sylwia, są parą w życiu prywatnym? W mediach społecznościowych pojawiło się tajemnicze zdjęcie.

Kamila Kamińska i Michał Meyer grają główne role w serialu "Zakochani po uszy"

Michał Meyer i Kamila Kamińska to para aktorów występujących w serialu TVN "Zakochani po uszy".

Reklama

Wątek ich serialowej znajomości był bardzo burzliwy, a grane przez nich postacie w przez chwilę były nawet w związku małżeńskim.

Serialowy Piotr szybko przejrzał jednak swoją żonę, a przebiegła Sylwia za swoje występki znalazła się w więzieniu. Z kolei przystojny stomatolog wybrał szczęście u boku miłości swojego życia - Asi Popiel (Katarzyna Grabowska).

Chociaż w serialu Michał i Kamila mają już coraz mniej wspólnych scen, to wiele wskazuje na to, że chętnie spędzają czas w swoim towarzystwie.

Dowodem na to może być jedno z najnowszych zdjęć, jakie trafiło na ich Instagramowe profile. Widać na nich uśmiechniętych aktorów, a uwagę zwraca również podpis pod zdjęciem umieszczony przez Kamińską: "Dom". Czyżby to oznaczało, że Kamila i Michał są razem?

"Jesteście razem?": takie pytanie zapewne pojawiło się w głowach wielu fanów serialu, którzy nie omieszkali pozostawić swoich komentarzy pod postami aktorów.

"Jesteście parą naprawdę poza serialem?", "Jesteście razem?", "Bankowo para!", "I teraz myśl człowieku, czy to serial czy foto z prywatnego albumu", "To związek real czy coś nowego w zakochanych po uszy?" - zastanawiają się fani.

Kamila Kamińska przez długi czas była w związku z reżyserem Łukaszem Palkowskim. Od pewnego czasu para nie pokazywała się jednak publicznie. Michał Meyer z kolei był łączony z Magdaleną Koleśnik - aktorką grającą postać Nadii w serialu "BrzydUla 2". Czyżby teraz w życiu aktorów zaszły zmiany, a Michał i Kamila byli razem? Na razie aktorzy nie skomentowali tej informacji.

Autor: Sabina Obajtek
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!
RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zakochani po uszy (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama