Reklama

Z wizytą w Leśnej Górze!

Znani aktorzy zawsze twierdzili, że ten serial jest wyjątkowy i chętnie zgadzali się w nim zagrać - nawet niewielkie role. Tej jesieni jednak lista gości, którzy pojawią się jako pacjenci i ich bliscy, jest naprawdę imponująca!

Największą niespodziankę twórcy serialu szykują na grudzień - do ekipy dołączy Anna Dereszowska! Aktorka już grała w serialu Magdę, żonę profesora Andrzeja Soszyńskiego (Krzysztof Wakuliński), który walczył z nowotworem. W szpitalu dowiedział się, że cierpi na bezpłodność, więc córka Tosia nie jest jego. Okazało się, że Magda miała romans z Piotrem (Marek Bukowski). Rodzina Soszyńskich wyjechała do Szwajcarii walczyć o swoje szczęście i życie profesora.

Wszystko się zmieni

Reklama

Teraz Piotr dowie się o jego śmierci. Na pogrzebie spotka zaś ponownie Magdę. W jaki sposób to odmieni jego życie? Czy Anna Dereszowska zostanie tym razem w "Na dobre i na złe" na dłużej?

Sekrety męża

Zanim poznamy odpowiedzi na te pytania, możemy nacieszyć się rolami innych gwiazd. Na początek, 24 października, w szpitalu pojawi się Paulina Holtz jako Matylda. Jej mąż Robert (Jakub Bohosiewicz) ma przejść operację usunięcia guza jelita. Sprawa się komplikuje, a żona odkrywa, że zupełnie nie zna swojego męża...

Tajemnica seksbomby

Edyta Herbuś pojawi się w serialu tydzień później, jako seksbomba Amanda w szykownej bieliźnie. Gwiazda filmów reklamowych, która budzi zachwyt panów, niespodziewanie zasłabnie. Wynik badań lekarskich może zagrozić jej małżeństwu...

Uczucia i... erotyka

Sprawy sercowe (i to dosłownie!) będą też głównym wątkiem kolejnego odcinka - tym razem z udziałem Moniki Mrozowskiej. która zagra dziennikarkę Romę Międzybłocką. Natomiast odcinek z Bohdanem Łazuką będzie miał nieco... erotyczne zabarwienie. Wiele niespodzianek czeka nas także w odcinkachz udziałem m.in. Katarzyny Maciąg, Kuby Mazurka, Dominiki Łakomskiej i Anety Todorczuk-Perchuć.

Anna Janiak

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UWAGA KONKURS!!! Z okazji jubileuszu 60-lecia Telewizji Polskiej, w poniedziałek, 29 października o godz. 20.25, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym można wygrać wejściówki na "Wielkie Test o Telewizji" i spotkać się z gwiazdami telewizji!

Poznaj szczegóły konkursu!

Widzowie będą mogli również rozwiązywać test on-line na stronach INTERIA.PL.

Więcej informacji na temat jubileuszu TVP i Testu znajdziecie w raporcie specjalnym na stronach INTERIA.PL!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje