Reklama

Reklama

Z "Klanu" do "Galerii"

Widzowie pamiętają ją jako Beatę Borecką w "Klanie". Teraz aktorkę zobaczymy w "Galerii". Nowe odcinki serialu już od 3 stycznia w Jedynce.

Kogo zagra Dorota Naruszewicz? Bohaterka ma na imię Klaudia i przyjedzie do Polski, bo jej syn Patryk (Dominik Rybiałek), wychowywany tylko przez ojca (Rafał Cieszyński), popadł w duże kłopoty.

Przypomnijmy, że chłopak po pijanemu spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęła kobieta. Winę za tę tragedię wzięła na siebie Anita (Julia Pietrucha), która trafi do więzienia.

Zdradzamy, że Patryk dręczony wyrzutami sumienia zacznie rozrabiać i pić, aż w końcu nie wytrzyma i przyzna się do winy. Zatroskana matka zjawi się w kraju, by pomóc synowi. Zacznie od pretensji do Michała, któremu zarzuci, że zaniedbywał chłopaka i nie radził sobie z jego wychowaniem.

Reklama

Fanów gwiazdy na pewno ucieszy jej powrót do pracy. Dorota Naruszewicz zastrzega, że nigdy nie zrezygnowała z aktorstwa, jedynie odeszła z "Klanu". - To prawda, że w żadnym serialu nie zagościłam na dłużej, ale gram też w teatrze - wyjaśnia gwiazda.

- Poza tym nie trzeba codziennie pracować, żeby być zajętą. Wychowuję dwie córeczki. Jestem mamą na cały etat - dodaje. Jednak z propozycji roli w "Galerii" aktorka bardzo się ucieszyła, bo Klaudia to intrygująca postać.

- Sceny, jakie dotychczas zagrałam, wymagały ode mnie sporo wysiłku, bo nigdy nie odpuszczam, a emocje muszą być wiarygodne. Już od pierwszego klapsa wiele się działo - zdradza Dorota Naruszewicz.

EM

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV
Dowiedz się więcej na temat: „Klan” | nowe odcinki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy