Reklama

Reklama

"Younger": Nowy serial twórcy "Seksu w wielkim mieście"

Serial "Younger" - najnowsze dzieło Darrena Stara, twórcy takich hitów, jak "Seks w wielkim mieście" oraz "Beverly Hills 90210" -debiutuje w poniedziałek, 31 sierpnia, na antenie TLC. Produkcję będzie można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 20.

Główną rolę w serialu "Younger" gra Sutton Foster (2L)

Czy wiek to tylko liczba? Czy w świecie pełnym obsesji na punkcie młodości, goniącym za najnowszymi trendami, jest miejsce dla kobiet, które swoje młodzieńcze lata mają już za sobą? Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć życie od nowa...i z 40-letniej rozwódki stać się rozchwytywaną 20-latką! Taka bowiem jest historia Lizy - głównej bohaterki serialu "Younger". Bez skalpela i diety odmładzającej, a z nową garderobą i nastawieniem, że każdy może mieć tyle lat na ile się czuje - podbija świat.

Reklama

Liza (Sutton Foster) ma 40 lat, za sobą rozwód z mężem i rozstanie z 18-letnia córką, która wyjechała na studia do Indii. Po długiej przerwie zawodowej pragnie wrócić do pracy w wydawnictwie. Okazuje się jednak, że rzeczywistość diametralnie się zmieniła. Na rynku wydawniczym trendy lansują młode kobiety, a Liza nie do końca odnajduje się w środowisku 20-latków. Świat popkultury, mediów społecznościowych, slangu i randek  bez zobowiązań jest jej obcy. Na dodatek potencjalni pracodawcy stale wytykają jej wiek.  Czy Liza wciąż ma szanse, aby się rozwijać i spełniać marzenia w mieście, które nigdy nie śpi?

Przypadkowo poznany w barze 26-latek nie dostrzega prawdziwego wieku Lizy i uznaje ją za równolatkę. Niezręczna pomyłka otwiera przed bohaterką nową możliwość - porzucenia dotychczasowej roli matki i byłej żony, i przeżycia swoich młodzieńczych lat na nowo. W metamorfozie pomaga jej przyjaciółka Maggie (Debbie Mazar), wyzwolona i młoda duchem artystka. Odmłodzona Liza stawia się na rozmowę kwalifikacyjną. Nowe "ja" pomaga jej nie tylko zdobyć pracę, ale również pozyskać sympatię Kelsey (Hilary Duff) i odwzajemnić uczucia znacznie młodszego Josha (Nico Tortorella). Jak długo uda się utrzymać ten niewygodny sekret? Czy Liza znajdzie swoje miejsce wśród współczesnych 20-latków?

"Younger" to pomysł i produkcja Darrena Stara, twórcy "Seksu w wielkim mieście" i "Beverly Hills 90210". To również wielki powrót Patricii Field, stylistki odpowiedzialnej za kultowe już kreacje Carrie. Moda, trendy, pogoń za karierą i miłosne perypetie - a wszystko to rozgrywa się w Nowym Jorku - miejscu tak różnorodnym, nieprzewidywalnym, chaotycznym i tajemniczym ze względu na sekrety jego mieszkańców. Główna bohaterka zmuszona jest pogodzić swoją prawdziwą osobowość z tożsamością wykreowaną na potrzeby jej nowego życia. Czy można osiągnąć szczęście kreując własną rzeczywistość? I czy młodzi ludzie rzeczywiście tak różnią się od pokolenia swoich rodziców?

Serial ma szansę przypaść do gustu kobietom, które ujrzą swoje codzienne wyzwania i troski  na małym ekranie. To również rozrywka łącząca pokolenia, gdzie różnice między młodzieżą a dorosłymi, niezależnie od ich roku urodzenia i przeszłych doświadczeń, zacierają się w imię chęci osiągniecia szczęścia i spełnienia. Nowy Jork oferuje nowy start i nowe możliwości, a różnorodność osobowości, miejsc i sytuacji sprawia, że każdy ma prawo być dokładnie tą osobą, za która się uważa lub którą chce być. W myśl idei, która przyświeca metamorfozie głównej bohaterki - jesteś na tyle młoda, na ile się czujesz...

Premierowy odcinek serialu "Younger" w telewizji TLC już w poniedziałek, 31 sierpnia o godzinie 20. Serial będzie można również oglądać od 10 września w Discovery Life w czwartki o godz. 21.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Younger (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje