Reklama

"You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

Trwa nowa edycja popularnego programu "You Can Dance". Co wydarzy się w kolejnym odcinku show? Oto, co zobaczymy już w poniedziałek, 30 marca, wieczorem w TVN.

Przypomnijmy, że do tej pory poprzednie edycje programu "You Can Dance" emitowane były zawsze w TVN w środy wieczorem. Jednak tym razem, widzowie mogą oglądać zmagania młodych tancerzy w poniedziałki. Skąd ta zmiana?

Reklama

"Lobbowałam za zmianą dnia. Środa nie była najlepszą porą. Młodzi ludzie nie mieli szans w rywalizacji z tatą, który w środy chciał oglądać Ligę Mistrzów. W poniedziałki cała rodzina może zgodnie zasiąść przed telewizorem i przyglądać się prawdziwej eksplozji talentów" - przyznała jurorka show Kinga Rusin.

Na fotelach jurorskich zasiadają, jak do tej pory, Agustin Egurrola, Michał Piróg i właśnie Kinga Rusin. Gospodynią show jest Patricia Kazadi.

Już 30 marca widzowie obejrzą tzw. "casting ostatniej szansy", który odbył się w Warszawie. Uwaga jurorów, poza występami młodych, utalentowanych tancerzy skupiła się w pewnym momencie na Kindze Rusin i jej niezwykłym wyznaniu.

"Ja jestem od męskiego seksu" - powiedziała nagle Kinga Rusin i wprawiła w osłupienie swych kolegów z jury, którzy postanowili drążyć temat.

"Wolałabym wypowiadać się na temat seksualności mężczyzn, a nie kobiet" - doprecyzowała jurorka. "Agustin jest od seksu żeńskiego, ja od męskiego, a Michał... nijakiego" - dodała ze śmiechem.

Zresztą, zobaczcie sami!


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | You Can Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje