Reklama

Reklama

"You Can Dance": Burzliwe warsztaty

Warsztaty w Santa Cruz już od samego początku były ogromnym wyzwaniem dla uczestników VII edycji "You Can Dance". Jak jurorzy motywowali uczestników, co mieli im do zarzucenia oraz kto wyszedł zwycięsko z pierwszej eliminacji? W środę, 11 kwietnia, pierwsza część relacji z obozu tanecznego na Teneryfie.

Hiszpańska wyspa kojarzy się większości ludzi z wakacjami, odpoczynkiem oraz sielanką. Jeśli jednak zobaczycie, co działo się podczas pobytu tancerzy w Santa Cruz, możecie zmienić zdanie.

Nieugięty mistrz salsy - Brian van der Kust, ekspert od jazzu - Matthew Tseng oraz specjalista od krumpu - Big Wave, bardzo szybko wybrali swoich faworytów. Z ich zdaniem oczywiście liczyli się jurorzy podczas wręczania żółtych i czerwonych kartek najsłabszym uczestnikom.

Bartosz Wilniewicz, murarz z Kołacza, którego Kinga nazwała polskim Billym Eliotem, już spełnił swoje marzenia, dostając się na warsztaty i po raz pierwszy w życiu wyjeżdżając za granicę. Na warsztatach podchodził z wielkim optymizmem do każdego zadania. Czy jednak wystarczyło chłopakowi dobrych chęci i zapału, by poradzić sobie na zajęciach z różnych technik tanecznych? Jeden z choreografów nie podzielił zachwytu nad Bartkiem. Który styl sprawił zdolnemu młodemu chłopakowi najwięcej problemów?

Reklama

W trudnej sytuacji znalazły się również Magda i Asia Zwierzyńskie. Już od pierwszych zajęć widoczna stała się siostrzana rywalizacja. Porównywanie obu tancerek do siebie przez choreografów stało się udręką tego wyjazdu, szczególnie dla jednej z nich. Magda i Asia już nie raz musiały konkurować ze sobą w życiu. Czy jedna z nich musiała rozstać się z programem i przegrała tę rywalizację?

"Salsa Killer" jak zwykle nie oszczędzał tancerzy. To już żadna nowość, że uczestnikom na sam dźwięk jego imienia drżą kolana. Główną walkę z Brianem stoczyła Edyta Wajer, która w poprzedniej edycji załamała się po zajęciach salsy. Przez rok ćwiczyła ten styl, schudła piętnaście kilogramów i teraz wróciła, by stanąć oko w oko ze swoim katem. Czy udało jej się wygrać starcie z choreografem?

Bezdomny uliczny tancerz "Shin Tao" również popadł w konflikt z Brianem. Salsa nie jest jego domeną. A ostra dyskusja, w którą wdał się uczestnik, rozwścieczyła choreografa. Z kolei na krumpie pokazał, na co go stać. Big Wave nie szczędził mu pochwał. "Shin Tao" pokazał, że potrafi walczyć i nie łatwo go złamać. Czy to jednak wystarczyło by pozostać w programie?

Wszystko okaże się podczas pierwszej eliminacji. Jurorzy skonsultują swoje spostrzeżenia z choreografami i wydadzą werdykt. Ci, którzy pozostaną w programie, będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z niesamowitą Tiną London.

Światowej sławy choreografka współpracowała z takimi artystami, jak Jennifer Lopez, Christina Aguilera, Michael Jackson, Shakira, Britney Spears, czy Ricki Martin. Obecnie jest głównym choreografem Rihanny i przygotowuje jej wszystkie trasy koncertowe, stworzyła także choreografie do większości teledysków piosenkarki.

Na kolejny odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zapraszamy 11 kwietnia, do TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Santa Cruz | warsztaty | taniec | TVN SA | YOU | dance | You Can Dance - Po prostu tańcz!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy