Reklama

"YCD": Jury kończy swoje rządy!

To ostatni raz, kiedy jury decyduje, którzy uczestnicy zatańczą solówki. Od przyszłego tygodnia pełną władzę nad losem wszystkich tancerzy przejmują telewidzowie "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To nie koniec zmian - kolejny tancerz po odniesionej podczas próby kontuzji musiał pożegnać się z programem.

To już druga kontuzja w siódmej edycji "You Can Dance". Jako pierwsza z tego powodu program opuściła Martyna Andrzejczak. Tym razem z programem musi pożegnać się Mateusz Sobecko. Co sprawiło, że tańczący Ślązak musiał podjąć taką decyzję?

- Dowiedziałem się, że muszę zrezygnować z programu - mówi mocno zmartwiony tancerz.

- Najbardziej żałuję, że nie do końca się spełniłem, nie spełniłem swoich marzeń. Uważam, że trochę rozczarowałem innych, bo nie pokazałem się w solówkach. Sądzę, że do tej pory zatańczyłem najlepiej, jak potrafiłem. Zobaczymy, co będzie dalej - dodaje Mateusz.

Reklama

Kto teraz wróci do "YCD" i zajmie miejsce Mateusza? Czy Igor Leonik, który odpadł tydzień temu?

Tymczasem dzisiejszy odcinek to nowe pary. Kto z kim zatańczy? Kogo losowanie par ucieszy, a kogo zmartwi?

Tym razem uczestnicy zatańczą aż dwie zbiorowe choreografie. W jednej zaprezentują się same panie, a w drugiej panowie. Która płeć wypadnie lepiej?

To nie koniec niespodzianek! Po raz pierwszy w tej edycji zobaczymy, jak uczestnicy poradzą sobie w cza-czy, tańcu charakterystycznym dla tancerzy "Tańca z gwiazdami".

Na scenie "You Can Dance" zabrzmią takie hity, jak "Where have you been" (Rihanna) czy "Moves Like Jagger" (Maroon 5).

Jesteście ciekawi, kto odpadnie w kolejnym odcinku na żywo? Przypomnijmy, że tydzień temu z programem musieli pożegnać się, faworyzowani przez jury, Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz i Igor Leonik. Dla publiczności zebranej w studio i dla jurorów, to był prawdziwy szok.

Wszystkiego dowiecie się już w środę, 16 maja, wieczorem, na antenie TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy