Reklama

Reklama

Wszystkie pasje Antoniego Pawlickiego

Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", przyznaje, że ma bardzo wiele pasji, którym poświęca cały swój wolny czas. Pisaliśmy już o tym, że interesuje się historią, motoryzacją i sztukami walki, że bierze udział w rajdach samochodowych i trenuje krav magę... Co jeszcze fascynuje przystojnego aktora?

Antoni Pawlicki to nie tylko znawca motoryzacji i sztuk walki, ale też doświadczony narciarz, świetny żeglarz i zapalony podróżnik. Aktor twierdzi, że nie potrafi wskazać, która z jego pasji jest największa...

Narciarstwem Antoni zainteresował się już jako dziecko. Kiedy był uczniem szkoły średniej, zdobył uprawnienia instruktora narciarskiego i, choć nie pracował jako instruktor, nigdy nie zrezygnował z szusowania po stokach.

- Moje ambicje sportowe kończą się na wygrywaniu towarzyskich slalomów - żartował w jednym z wywiadów, dodając, że wraz z pojawieniem się nart taliowanych znalazł wielką przyjemność z czystej jazdy na krawędziach.

Reklama

- Cały czas staram się doskonalić swoją postawę na nartach. Narciarstwo to wielka przygoda, która nie ma szansy mi się znudzić - mówi Antoni.

Aktor ma też ogromną słabość do podróży. Wybiera się w coraz odleglejsze zakątki świata, a z każdej przywozi niesamowitą ilość wrażeń. Dobrze pamięta, jak kiedyś, podczas wyprawy autostopem po całej Europie żebrał na dworcu w Budapeszcie, by zdobyć pieniądze na telefon do mamy, aby poinformować ją, że jeszcze... żyje.

- Lubię podróżować na luzie, choć ostatnio, odkąd wypuszczam się w coraz dalsze i mniej przystępne regiony, zawsze opracowuję plan wyprawy, bo brak odpowiedniego przygotowania mógłby się dla mnie źle skończyć - mówi aktor.

Na żeglowanie, które także pasjonuje Antoniego Pawlickiego, serialowy Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa" nie ma ostatnio zbyt wiele czasu.

- Mam niecny plan na swoją emeryturę. Sprzedam wszystko co mam, kupię jacht i będę żeglował aż po kres moich dni - wyznał w wywiadzie.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: cały | antoni | Antoni Pawlicki | Czas honoru | aktor | serial | Komisarz Aleks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL