Reklama

"Współczesna rodzina": Sezon szósty od 4 listopada na FOX Comedy

Szósty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu "Współczesna rodzina" zadebiutuje 4 listopada na kanale FOX Comedy. Z jakimi sytuacjami tym razem będą borykali się bohaterowie tej popularnej produkcji?

Rodziny Pritchettów, Dunphych i Tuckerów

"Współczesna rodzina", serial produkowany od 2009 roku, ma już na swoim koncie aż 48 różnych nagród i 166 nominacji. W 2012 roku "Współczesna rodzina" otrzymała statuetkę Złotych Globów w kategorii najlepszy serial komediowy, serial był również wielokrotnie nagradzany statuetkami Emmy.

Reklama

Bohaterami serialu są trzy rodziny. Przedstawiciele małżeństwa Pritchettów to Jay, grany przez Eda O’Neilla, który po popularnej roli Ala w serialu "Świat według Bundych", powrócił na telewizyjne ekrany i pełna temperamentu oraz seksapilu Gloria, grana przez Sofię Vergarę.

Poza rodziną Pritchettów, którą dopełnia dwójka synów - Joe i nastoletni Manny, tytułowa współczesna rodzina składa się jeszcze z przedstawicieli dwóch innych klanów: Dunphych i Tuckerów. Rodzinę Dunphych tworzą Claire, dorosła córka Jaya, która głównie zajmuje się prowadzeniem domu, jej mąż Phil, oraz dzieci - Haley, Alex i Luke. Natomiast w skład ekscentrycznej rodziny Tuckerów wchodzi Mitchell, brat Claire i dorosły syn Jaya, jego mąż Cameron i adoptowana córka Lily.

Co nas czeka w szóstym sezonie "Współczesnej rodziny"? Pomimo burzliwego końca piątej serii [perturbacje związane ze ślubem Mitchella i Camerona - red.] minione lato było spokojnym okresem w domu rodziny Dunphych. Ta sielanka zostanie zachwiana już w pierwszych odcinkach szóstego sezonu. Duży wpływ na to będzie miał powrót Alex, córki Claire i Phila. Alex jest przed ważną decyzją wyboru college’u i upiera się na szkołę znacznie oddaloną od domu, co nie do końca jest po myśli Claire...

Z podróży poślubnej wracają z kolei Mitchell i Cameron, którym powrót do normalnego, domowego życia nie przyjdzie z łatwością. Szósty sezon to także ciężki czas dla Jay’a. Gloria dochodzi do wniosku, że jej mąż zwyczajnie się zaniedbuje i na siłę próbuje zarazić go swoimi nawykami dbania o dobry wygląd. Koniec wakacji to też początek stresu w domu Pritchettów, który jest związany z powrotem dzieci do szkoły.

Cztery premierowe odcinki szóstego sezonu "Współczesnej rodziny" będzie można obejrzeć na kanale FOX Comedy już w środę, 4 listopada. Serial będzie wyświetlany co tydzień po cztery odcinki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Współczesna rodzina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje