Reklama

Reklama

"Współczesna rodzina": Sezon szósty od 4 listopada na FOX Comedy

Szósty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu "Współczesna rodzina" zadebiutuje 4 listopada na kanale FOX Comedy. Z jakimi sytuacjami tym razem będą borykali się bohaterowie tej popularnej produkcji?

Rodziny Pritchettów, Dunphych i Tuckerów

"Współczesna rodzina", serial produkowany od 2009 roku, ma już na swoim koncie aż 48 różnych nagród i 166 nominacji. W 2012 roku "Współczesna rodzina" otrzymała statuetkę Złotych Globów w kategorii najlepszy serial komediowy, serial był również wielokrotnie nagradzany statuetkami Emmy.

Bohaterami serialu są trzy rodziny. Przedstawiciele małżeństwa Pritchettów to Jay, grany przez Eda O’Neilla, który po popularnej roli Ala w serialu "Świat według Bundych", powrócił na telewizyjne ekrany i pełna temperamentu oraz seksapilu Gloria, grana przez Sofię Vergarę.

Reklama

Poza rodziną Pritchettów, którą dopełnia dwójka synów - Joe i nastoletni Manny, tytułowa współczesna rodzina składa się jeszcze z przedstawicieli dwóch innych klanów: Dunphych i Tuckerów. Rodzinę Dunphych tworzą Claire, dorosła córka Jaya, która głównie zajmuje się prowadzeniem domu, jej mąż Phil, oraz dzieci - Haley, Alex i Luke. Natomiast w skład ekscentrycznej rodziny Tuckerów wchodzi Mitchell, brat Claire i dorosły syn Jaya, jego mąż Cameron i adoptowana córka Lily.

Co nas czeka w szóstym sezonie "Współczesnej rodziny"? Pomimo burzliwego końca piątej serii [perturbacje związane ze ślubem Mitchella i Camerona - red.] minione lato było spokojnym okresem w domu rodziny Dunphych. Ta sielanka zostanie zachwiana już w pierwszych odcinkach szóstego sezonu. Duży wpływ na to będzie miał powrót Alex, córki Claire i Phila. Alex jest przed ważną decyzją wyboru college’u i upiera się na szkołę znacznie oddaloną od domu, co nie do końca jest po myśli Claire...

Z podróży poślubnej wracają z kolei Mitchell i Cameron, którym powrót do normalnego, domowego życia nie przyjdzie z łatwością. Szósty sezon to także ciężki czas dla Jay’a. Gloria dochodzi do wniosku, że jej mąż zwyczajnie się zaniedbuje i na siłę próbuje zarazić go swoimi nawykami dbania o dobry wygląd. Koniec wakacji to też początek stresu w domu Pritchettów, który jest związany z powrotem dzieci do szkoły.

Cztery premierowe odcinki szóstego sezonu "Współczesnej rodziny" będzie można obejrzeć na kanale FOX Comedy już w środę, 4 listopada. Serial będzie wyświetlany co tydzień po cztery odcinki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Współczesna rodzina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje