Reklama

Wraca i intryguje

Już niedługo pewna kobieta przewróci świat Pawła z "M jak miłość" do góry nogami. Która? Ta, która ma do tego największy talent. Obchodząca w czwartek, 25 kwietnia, 32 urodziny Anna Mucha jako Madzia znów wkracza do akcji!

A było tak pięknie! Paweł (Rafał Mroczek) zakochał się w końcu na poważnie, ustatkował, ba - nawet ożenił. Joasia (Agnieszka Więdłocha) wydaje się być idealną partnerką dla byłego bawidamka. Zdołała go usidlić. Mogłoby się wydawać, że Zduński zapomniał już o największej miłości swojego życia, Madzi.

Wróciła do pracy

Reklama

Ona jednak o sobie przypomni... Do pracy w serialu wróciła bowiem Anna Mucha, która ostatnie miesiące spędziła na urlopie macierzyńskim.

Aktorka już pracuje na planie, ale produkcja zapowiada, że odcinki z jej udziałem zobaczymy dopiero jesienią.

Doskonałe warunki

Wątek Muchy w "M jak miłość" ma być jednym z najmocniejszych w przyszłym sezonie. Po przerwie aktorka pracuje ze zdwojoną energią, a ekipa produkcyjna wyszła początkującej mamie naprzeciw.

- Z niczego nie muszę rezygnować - powiedziała. - Szkoda, że niewiele młodych mam może liczyć na podobne względy.

I rzeczywiście - wynajęto dla niej kamper, w którym między ujęciami Mucha może karmić i pielęgnować dziecko. Gdy gra, małą Stefcią zajmuje się niania.

Pazury pójdą w ruch?

To już należy do serialowej tradycji, że Madzia pojawia się i znika. Każdy jej powrót oznacza zaś rewolucję w życiu Pawła Zduńskiego. Kolejne jego dziewczyny drżały na myśl o tej kobiecie.

Majka (Laura Samojłowicz), z którą był związany przed Joasią, przeżyła przez Madzię wiele smutnych chwil. Co ona ma w sobie takiego, że Paweł jest w stanie wszystko dla niej zaryzykować.

Tym razem jednak Madzia będzie miała twardszy orzech do zgryzienia, Paweł jest bowiem żonaty. A Joasia to kobieta bardzo temperamentna i tak łatwo nie zrezygnuje ze swojego ukochanego!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | "M jak miłość" | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje