Reklama

Reklama

Wpadka w TVP Info: Gdzie leży Paryż?

W popołudniowym serwisie informacyjnym w TVP Info, w którym w związku z dzisiejszym zamachem w Brukseli przypominano dotychczasowe miejsca ataków terrorystycznych, doszło do niefortunnej wpadki. Na ilustracyjnej mapce pomylono Paryż z Berlinem.

W popołudniowym serwisie informacyjnym w TVP Info, w którym w związku z dzisiejszym zamachem w Brukseli przypominano dotychczasowe miejsca ataków terrorystycznych, doszło do niefortunnej wpadki.  Na ilustracyjnej mapce pomylono Paryż z Berlinem.
TVP Info: Gdzie leży Paryż? /Cała Polska czyta dziennikarzom /Facebook

W serwisie Info Dzień, w którym na bieżąco prezentowane są najnowsze informacje z kraju i ze świata, we wtorkowym wydaniu tematem numer jeden był zamach w Brukseli.

Widzowie TVP Info mieli możliwość przypomnienia sobie o najważniejszych terrorystycznych atakach ostatnich lat. W materiale nie mogło zabraknąć wspomnienia o ataku na paryską redakcję "Charlie Hebdo", do którego doszło 7 stycznia 2015.

Problem w tym, że na mapie stolica Francji umiejscowiona została na terytorium Niemiec.

Przypomnijmy, że we wtorek rano Brukselę sparaliżowała seria zamachów. Do wybuchów doszło na lotnisku Zaventem pod Brukselą oraz na stacji metra Maalbeek. Według dotychczasowych informacji w atakach zginęły co najmniej 34 osoby. Ponad 200 zostało rannych.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TVP Info

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL