Reklama

Wpadka prowadzących w "Dzień dobry TVN"! Chodzi o zmianę czasu

Sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN" nie rozpoczęło się dla Małgorzaty Ohme najlepiej. Prezenterka zaliczyła wpadkę, mówiąc o niezwykle gorącym obecnie temacie. Filip Chajzer próbował ratować sytuację, ale czy mu się udało?

Sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN" nie rozpoczęło się dla Małgorzaty Ohme najlepiej. Prezenterka zaliczyła wpadkę, mówiąc o niezwykle gorącym obecnie temacie. Filip Chajzer próbował ratować sytuację, ale czy mu się udało?
Małgorzata Ohme i Fiilip Chajzer tworzą parę prowadzących "Dzień dobry TVN" /MWMedia /MWMedia

Telewidzów, którzy w sobotę rano włączyli "Dzień dobry TVN", już na początku wydania spotkało nie lada zaskoczenie. Sobotni program nie zaczął się dla prowadzących najlepiej. Małgorzata Ohme po powitaniu z publicznością postanowiła opowiedzieć nieco o tym, jak wyglądał jej poranek. Podzieliła się także swoimi refleksjami na temat zmiany czasu, która w ostatnią sobotę października jest niezwykle gorącym tematem. Niestety, mówiąc o przestawianiu zegarków, gospodyni "Dzień dobry TVN" zaliczyła wpadkę.

Reklama

Wpadka w "Dzień dobry TVN": Śpimy krócej czy dłużej?

"Dzisiaj jest ostatni dzień, kiedy możecie pospać dłużej legalnie" - stwierdziła na antenie, a na twarzy Filipa Chajzera wymalowało się zdziwienie.

 "Jak to?" - zapytał zaskoczony.

Wtedy prowadząca postanowiła rozwinąć swoją wypowiedź i wyjaśniać, co miała na myśli. Przez to tylko jeszcze bardziej się zamotała.

"No bo jutro jak będą sobie spać, to będzie już godzina dziewiąta zamiast ósmej..." - zaczęła tłumaczyć Ohme, na co Chajzer wypalił: "Nie, moja droga, jutro właśnie będziemy sobie dłużej spać, przechodzimy na czas zimowy. Ten, w którym się wysypiamy o godzinę dłużej i świat jest piękny".

Cóż, wpadki przytrafiają się nawet najlepszym. Internauci nie przeszli jednak obok sytuacji z "Dzień dobry TVN" obojętnie. Nie przepuścili okazji do żartów.

"I to jest dokładanie jeden z powodów przeciwko zmianie czasu. Masa ludzi nawet nie ogarnia co się dzieje" - podsumował jeden z komentujących.

Zmiana czasu na zimowy w nocy z soboty na niedzielę

Przypomnijmy, że w nocy z soboty 30 października na niedzielę 31 października zmieniamy czas z letniego na zimowy. Zegary przestawiamy już po północy, cofając wskazówki o godzinę - z 3. na 2. Tej nocy rzeczywiście pośpimy dłużej, ale dodatkowa godzina snu nie przechodzi niestety na kolejne dni. Do czasu letniego wrócimy w ostatnią niedzielę marca 2022 roku - wtedy wskazówki będziemy przesuwać z godziny 2. na 3.

Czytaj więcej:

Małgorzata Ohme zrobił pierwszy tatuaż. "Mój pierwszy Picasso"

Małgorzata Ohme: Nie każde dziecko nadaje się do telewizji

Filip Chajzer nie darował internautce

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN | Małgorzata Ohme | Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy