Reklama

Wojewódzki "bez sensu"

Jesienna ramówka TVN bogata będzie w wiele nowych propozycji. Pojawi się w niej m.in nowy program Kuby Wojewódzkiego "Bez sensu", który poprowadzi on wraz z Tomaszem Dąbrowskim.

Jeśli chodzi o formułę programu szczegóły objęte są tajemnicą. Wiadomo jedynie, że program będzie pomieszaniem wielu form telewizyjnych od transmisji sportowych, przez talk show, teleturniej na serialu kończąc.

Reklama

W tworzenie programu zaangażowani mają być również przedstawiciele polskiego kabaretu. Widzowie mogą spodziewać się więc po programie kabaretowych skeczów, wygłupów, absurdalnych scenek oraz niesztampowych sytuacji.

Pierwszy odcinek programu pojawi się 8 września o 18:30. Nie oznacza to jednak, że autorski program Wojewódzkiego zniknie z anteny. Program będzie tradycyjnie emitowany tuż po "Tańcu z gwiazdami".

Jak zdradził Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, Kuba obiecał dopuszczać do głosu swoich gości. Tradycyjnie Wojewódzki wspierany będzie przez Michała Koterskiego oraz mamusię zasiadająca na widowni.

Wirtualnemedia.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sens | TVN SA | ramówka TVN | nowy program | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje