Reklama

Reklama

Wojewódzki atakuje Lisa

Kuba Wojewódzki zaatakował Tomasza Lisa. Showmanowi nie spodobała się okładka nowego numeru tygodnika Newsweek Polska.

Gwiazda TVN nie zgadza się na to, by Newsweek wpychał go w politykę oraz poprawiał sprzedaż jego "gębą".

Nowy numer tygodnika "Newsweek Polska" przynosi wyniki sondażu, z którego wynika, że Polacy chcą w polityce Jerzego Owsiaka, głównego dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Natomiast najmniej Polaków w polityce widziałoby Kubę Wojewódzkiego.

Okładka oraz materiał rozzłościły Wojewódzkiego, który skrytykował działalność redaktora naczelnego pisma, Tomasza Lisa.

"Poziom mojej atrakcyjności politycznej jest tylko o oczko gorszy od Marty Kaczyńskiej. Dzisiejszy 'Newsweek' po raz kolejny handluje (bo to nie jest już dziennikarstwo, tylko handel) moją podobizną, wizerunkiem, gębą, facjatą, nazwiskiem (...) To tak jakbym zrobił sondę, czy żona Tomka Lisa nadawałaby się do bycia modelką na jachcie w Cannes. Albo czy jego dzieci są ładne, czy brzydkie i czy bardziej podobne do Kingi, czy może mniej" - Wojewódzki zdenerwował się w trakcie radiowej audycji "Zwolnienie z WF-u".

Reklama

Gwieździe TVN-u nie podoba się, że jego twarz jest wykorzystywana do zwiększenia sprzedaży "Newsweeka" oraz wpychana w politykę.

"Myślę, że on lubi dobre wyniki sprzedaży. I to jest bardziej bolesne, bo ktoś mnie zaprosił na targ, na którym nie bywam. Tym targiem jest polityka. Tym targiem są wybory parlamentarne, cały ten świat, którego unikam" - dodał Wojewódzki.

Podczas programu przypomniano także, że swojego czasu także sam Tomasz Lis był gwiazdą "Newsweeka", gdy tygodnik publikował polityczny sondaż. Wynikało z niego, że Lis ma duże szanse zostaniem prezydentem, gdyby wystartował w wyborach. Po artykule dziennikarz stracił pracę w "Faktach TVN". Na zakończenie Wojewódzki, oceniając swoje polityczne szanse, powiedział żartobliwie: "PiS-owi ciągle rośnie, ludzie kochają upośledzonych".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis | Kuba Wojewódzki | "Newsweek" | 'Newsweek'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL