Reklama

Wiosna z Polsatem

W jednym z warszawskim klubów telewizja Polsat zdradziła tajemnice swojej wiosennej ramówki. Na hucznej imprezie, która odbyła się w czwartkowy wieczór, 21 lutego, pojawiło się mnóstwo znanych twarzy - gwiazd seriali, programów telewizyjnych, sportowych czy informacyjnych.

Na wielki hit zapowiada się nowy serial kryminalny "Na krawędzi". Opowiada on historię silnej, niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę, która po latach wraca do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Długo i cierpliwie planowała zemstę na tych, którzy przed dwudziestu laty tak bardzo ją skrzywdzili. Główną rolę gra Urszula Grabowska, a obok niej zobaczymy m.in. Marię Niklińską, Marka Bukowskiego, Przemysława Sadowskiego, Maję Hirsch, Agnieszkę Warchulską, Krzysztofa Pieczyńskiego, Mirosława Bakę czy Łukasza Simlata.

Reklama

Kolejną nowością Polsatu jest program "Kalambury z gwiazdami", który poprowadzi Piotr Gąsowski. Pomysł na program został oparty na jednej z najpopularniejszych na świecie gier towarzyskich. W teleturnieju udział wezmą dwie 4-osobowe drużyny złożone z najpopularniejszych gwiazd polskiego kina, telewizji i sportu, których zadaniem będzie odgadywanie haseł. Prezentujący będą losować sposób ich zobrazowania, mając do wyboru pokazanie gestem bądź rysowanie.

Nowością jest także serial paradokumentalny "Zdrady", którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw Damian Pietrow, wyspecjalizowany w tego typu przypadkach.

Oczywiście nie zabraknie także starych, sprawdzonych pozycji takich, jak "Przyjaciółki", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich", "Dlaczego ja", "Trudne sprawy", "Malanowski i partnerzy", oraz programów "Tylko taniec. Got to dance" oraz "Tylko muzyka. Must be the music".

Przypominamy, kiedy tej wiosny spotykać się będziemy z bohaterami "Na krawędzi", "Przyjaciółek", "Świata według Kiepskich" i "Pierwszej miłości" oraz seriali paradokumentalnych.

Oto serialowy rozkład jazdy Polsatu:

"Na krawędzi" - emisja w czwartki (począwszy od 28 lutego) o godzinie 22.00;

"Przyjaciółki" - emisja w czwartki (od 28 lutego) o godzinie 21.00;

"Pierwsza miłość" - emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00;

"Świat według Kiepskich" - emisja w środy (od 6 marca) o godzinie 20.00;

Seriale paradokumentalne:

"Dlaczego ja?" - emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00;

"Trudne sprawy" - emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.45;

"Malanowski i partnerzy" - emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.30;

"Pamiętniki z wakacji" emisja w każdą sobotę i niedzielę (od 2 marca) o godzinie 17.45.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsat | wiosna | ramówka Polsatu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje