Reklama

Wiktoria Gąsiewska kusi w sieci

Wiktoria Gąsiewska jest w stałym kontakcie z fanami. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych kilka kadrów, które zachwyciły internautów. 21-latka pokazała się w naturalnym wydaniu.

Wiktoria Gąsiewska nie może narzekać na brak zainteresowania

Wiktoria Gąsiewska nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio na jej instagramowym profilu przybywa coraz więcej odważnych kadrów, które rozpalają wyobraźnię internautów.

Reklama

21-letnia aktorka postanowiła pokazać, jak prezentuje się w naturalnym wydaniu o poranku. Z tej okazji w wirtualnej galerii zamieściła zmysłowe fotografie. Dopasowany strój podkreśla jej kobiece wdzięki i zwraca uwagę na niezwykle smukłą sylwetkę.

Wiktoria Gąsiewska jest obecna w mediach od wielu lat. 21-latka debiutowała w branży filmowej już jako dziecko. Widzowie z pewnością pamiętają ją z serialu "Rodzina zastępcza plus" czy filmu "Jasminum".

Popularność zdobyła dzięki roli w serialu "rodzinka.pl". Ciekawą kreację stworzyła również w polskim horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Przez lata zagrała w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, wzięła również udział w programach rozrywkowych, takich jak: "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance, Dance, Dance", który wygrała w duecie ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim.

Aktorka nie może narzekać na brak zainteresowania jej osobą. 21-latka cieszy się ogromną sympatią i popularnością, a na Instagramie jej poczynania śledzi niemal milion internautów. Dziecięca gwiazda, która dorastała na oczach widzów, stała się piękną kobietą.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje