Reklama

Wielki powrót "You Can Dance"? Sporo zmian

Uwielbiany przez polskich widzów program "You Can Dance" znów zbierze przed telewizorami ogromną publiczność? Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku będzie można spodziewać się tanecznego show na antenie TVN! Jednak nastąpi w nim sporo zmian.

Weronikę Marczuk znów zobaczymy w "You Can Dance"?

Ten program uwielbiały miliony Polaków. "You Can Dance - Po prostu tańcz" był jedną z najczęściej oglądanych produkcji na stacji TVN. Widzowie obserwowali zmagania na parkiecie utalentowanych tancerzy z całego kraju. Przypomnijmy, że program ten wyłonił telewizyjną gwiazdę - Idę Nowakowską, która z powodzeniem bierze udział w kolejnych medialnych projektach i nadal jest mocno związana ze środowiskiem tanecznym. Wiele wskazuje na to, że kultowy program wróci. niebawem Będzie jednak na nieco innych zasadach.

Reklama

Na platformie show na Facebooku pojawiła się niedawno informacja, która jasno informuje, że rusza casting do tanecznego show. Pod uwagę będą brane osoby w wieku od 8 do 13 lat, a nazwa programu zostanie zmieniona śladem zagranicznej wersji - "You Can Dance - The Next Generation". Program ma na celu wyłonienie utalentowanych, młodych tancerzy, którzy chcą zostać w przyszłości profesjonalnymi tancerzami. Dotychczas w "You Can Dance - Po prostu tańcz" można było wziąć udział po ukończeniu 16 lat aż do 30.

Co najbardziej zaskakujące, w jury ma pojawić się znana osoba z wcześniejszych edycji programu. Jak podaje "Fakt", w "YCD - TNG" młode talenty oceniać będzie Weronika Marczuk! Gwiazda pojawiała się na jurorskim fotelu w pierwszych, polskich edycjach tanecznego show.

Obecnie prowadzone są internetowe castingi do programu, co może oznaczać, że "You Can Dance - The Next Generation" wystartuje najszybciej jesienią tego roku. Cieszycie się z powrotu tanecznego show?

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Ula Głowiś

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: You Can Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje