Reklama

Reklama

Wielki powrót "Szansy na sukces"! Kiedy castingi? Co z Wojciechem Mannem?

Wraca program "Szansa na sukces". Przesłuchania do nowej edycji popularnego przed laty show mają wystartować już w połowie lutego. Czy w roli gospodarza powróci Wojciech Mann?

Wojciech Mann w "Szansie na sukces" (2010)

Przesłuchania do "Szansy na sukces" rozpoczną się w połowie lutego. Jak informuje "Fakt", w castingach będzie można wziąć udział w czterech polskich miastach.

Czy w roli prowadzącego talent show powróci Wojciech Mann? Na pewno nie! Przypomnijmy, że to jego odejście w 2012 roku było powodem zniknięcia talent show z anteny.

"Szansa na sukces" na antenie TVP2 była emitowana od 1993 do 2012 roku. Lubiany przez widzów talent show zniknął z anteny po dziewiętnastu latach.

"Zrezygnowałem z jego prowadzenia. Jako oficjalny powód, który można przyjąć albo nie, podałem to, że we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: 'Już czas", i ja go posłuchałem'" - tak tłumaczył w 2012 roku swoją decyzję Mann.

Reklama

Mimo że wówczas pojawił się pomysł, by Manna zastąpił inny prowadzący, ostatecznie zadecydowano o zakończeniu emisji "Szansy na sukces".

"Uważamy, że bez udziału Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu" - zapewniało w 2012 roku kierownictwo TVP2.

Jak podaje "Fakt", castingi do nowych odcinków talent show ruszą już w połowie lutego. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Wojciecha Manna w roli gospodarza programu.

Castingi do nowej "Szansy na sukces":

1/ 16 lutego - Warszawa, ul. Woronicza 17 TVP, Blok F sala projekcyjna
2/ 17 lutego - Białystok, ul. świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
3/ 24 lutego - Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich 25, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu
4/ 24 lutego - Katowice, ul. Grażyńskiego 47, Miejski Dom Kultury "Koszutka".

W "Szansie na sukces" swoją karierę zaczynało wiele gwiazd, między innymi: Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Kasia Stankiewicz, Kasia Cerekwicka, Ania Wyszkoni, Tomek Makowiecki, Margaret czy nawet Joanna Kulig.

Ciekawostką jest, fakt że w talent-show w 1996 roku w ramach specjalnego odcinka wystąpił również m.in. Donald Tusk, który zaśpiewał kolędę "Wśród nocnej ciszy".


RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Szansa na suces | Wojciech Mann

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje