Reklama

Wielkanoc w TVN!

Dekorowanie mazurków, malowanie pisanek i pieczenie wielkanocnego pasztetu może być bardzo męczące. Dlatego na chwile relaksu zapraszamy przed telewizory. W Święta widzowie telewizji TVN będą mogli obejrzeć m.in. oscarową "Incepcję", produkcję science-fiction "Babylon A.D." oraz animację "Kung Fu Panda".

Wielki Piątek

Moc wrażeń - o godz. 20:00 zobaczymy "Incepcję", z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Dom Cobb to genialny złodziej, który, za pomocą hipernowoczesnej technologii, wykrada cenne sekrety z umysłów śpiących osób. Czy uda mu się zrealizować kolejne zlecenie?

Kolejna piątkowa propozycja to zrealizowana z ogromnym rozmachem apokaliptyczna wizja świata. Vin Diesel jako Toorop - płatny zabójca, który kieruje się zasadą "zabijasz albo giniesz", otrzymuje zlecenie, które totalnie odmieni jego życie. Premiera filmu "Babylon A.D." o godz. 23:05.

Wielka Sobota

O 21:40 TVN pokaże lekką komedię "Znów mam 17 lat". W filmie zobaczymy bożyszcze nastolatek - Zaca Efrona i Matthew Perry'ego - znanego z kultowego serialu "Przyjaciele".

Reklama

Czterdziestoletni Mike jest rozczarowany swoim życiem. Jego małżeństwo się rozpada, w pracy ominął go awans. Z sentymentem patrzy w przeszłość, kiedy był gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki. Niespodziewanie los daje mu szansę zmiany życia - pewnego dnia Mike budzi się jako siedemnastolatek...

Wielka Niedziela i Lany Poniedziałek należą do najmłodszych

W niedzielę, o 10:50 maluchy będą mogły obejrzeć sympatyczną komedię "Agencie, podaj łapę". To zabawna historia o perypetiach sympatycznego buldoga, który służy w FBI. O 16:50 natomiast, dzięki animacji "Happy Feet: Tupot małych stóp", najmłodsi widzowie i ich rodzice odbędą podróż na Antarktydę, gdzie poznają małego pingwina Mambo i całą jego królewską rodzinę.

W Lany Poniedziałek najmłodsi, w ramach odpoczynku po psikusach związanych ze śmigusem-dyngusem, będą mogli obejrzeć wzruszającą historię dwóch tygrysków rozdzielonych w dzieciństwie. Na premierę filmu "Dwaj bracia" zapraszamy o 12:30. Natomiast o godz. 20:00 rozpocznie się zabawna animacja "Kung Fu Panda", z plejadą polskich gwiazd, użyczających głosów bohaterom filmu. Po jest optymistycznie nastawionym do życia, choć trochę niezgrabnym misiem pandą. Bardzo chciałby zacząć trenować kung fu. Czy uda mu się ziścić marzenie o mistrzowskim opanowaniu sztuk walki, czy stawi czoło niebezpiecznemu przeciwnikowi?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Babylon A.D. | Kung Fu Panda | Wielkanoc | TVN SA | Incepcja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy