Reklama

Wieczorek i "Geneza grzechu"

Krystian Wieczorek, czyli mecenas Andrzej Budzyński z "M jak miłość", został przewodnikiem po... mrocznych zakamarkach ludzkiej natury. W emitowanym na kanale ID programie "Geneza grzechu" aktor prezentuje prawdziwe historie o tym, do czego prowadzić może pycha, gniew, zazdrość i chciwość.

- Ten program to analiza ludzkich namiętności. To także program o mechanizmach zła, o grzechu - mówi Krystian Wieczorek, który w roli prowadzącego zadebiutował zaledwie dwa tygodnie temu.

Nadawana we wtorki o godzinie 22.30 na kanale ID "Geneza grzechu" opowiada o osobach, które pozwoliły, by ich instynkty i żądze całkowicie wymknęły się spod kontroli, co doprowadziło do nieprzewidywalnych, często śmiertelnie niebezpiecznych skutków.

- Historie, które pokazujemy, wydarzyły się naprawdę. Są przerażające! - przyznaje Krystian Wieczorek, a pytany, dlaczego zdecydował się prowadzić program pełen zbrodni, seksu i przemocy, odpowiada, że to dla niego po prostu kolejne zadanie aktorskie i bardzo ciekawe ćwiczenie warsztatowe.

Reklama

- Trzeba patrzeć wprost do kamery i mówić, wyobrażając sobie widza, czyli zupełnie inaczej niż w kinie czy serialach - powiedział w wywiadzie.

Krystian Wieczorek bardzo chciałby, aby program "Geneza grzechu" nie był jedynie opowieścią o psychopatach i mordercach, ale żeby także spełniał rolę edukacyjną.

- W filmach i serialach zło jest często banalizowane, a postacie niebezpieczne nierzadko przedstawiane są tak, że wzbudzają sympatię. U nas morderca jest mordercą, psychopata psychopatą... - mówi aktor, dodając, że historie prezentowane w "Genezie grzechu" to przestroga przed tym, jak duży wpływ na nasze życie mogą mieć ułomności i popędy, jeśli w porę nad nimi nie zapanujemy.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: grzech | Krystian Wieczorek | M jak miłość | aktor | Julia | serial
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy