Reklama

Wiecznie żywi i kochani

W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

Rok temu wydawało się, że czas cykli fabularnych nadawanych latami odchodzi do przeszłości. Publiczności ubywało. Aktorzy zapowiadali rezygnacje z ról.

Reklama

Wystarczyło nagłośnienie śmierci Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), by wezbrało zainteresowanie serialem. Podobnie stało się z "Klanem" po wypadku Ryśka (Piotr Cyrwus).

W "M jak miłość" nadal będziemy śledzić losy owdowiałego Marka (Kacper Kuszewski), któremu los się wreszcie odmieni, a serce mocniej zabije.

Z udziału w serialu zrezygnowała Małgorzata Pieńkowska. Od razu poszła fama, że jej serialowy mąż, Artur (Robert Moskwa) też zniknie z fabuły. Nic podobnego. Co więcej pocieszy się nową miłością, po odejściu żony.

We wrześniu także życie "Klanu" ruszy z kopyta. Wbrew plotkom Elżbieta (Barara Bursztynowicz) nadal będzie żoną Jerzego (Andrzej Grabarczyk). Pani Stasia (Kazimiera Utrata-Lusztig) obchodzić będzie 80-te urodziny, a Zycie (Magdalena Stam) i Michałowi (Daniel Zawadzki) urodzi się syn.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: niekochana | Kocha | Kochanie | Andrzej | “M jak miłość” | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje