Reklama

Wesołowski nie wyleciał z serialu!

Wbrew insynuacjom tabloidów i plotkarskich portali Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", wciąż pracuje na planie nominowanego do Telekamery "Tele Tygodnia" serialu. Kubę z całą pewnością zobaczymy w nowych odcinkach!

Plotki o tym, że Jakub Wesołowski stracił pracę w "Komisarzu Aleksie", a grany przez niego komisarz Marek Bromski nie pojawi się w nowych odcinkach serialu, które trafią na antenę TVP 1 w marcu, to tylko... plotki.

Reklama

Jakub od kilku tygodni spędza niemal całe dnie na planie w Łodzi razem z Magdaleną Walach i Ireneuszem Czopem, czyli Lucyną Szmidt i Ryszardem Puchałą. Realizacja odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" idzie pełną parą, a Jakub wciąż jest największą - obok tytułowego czworonożnego detektywa - gwiazdą serialu.

Nieprawdziwe informacje podane w piątek przez jeden z portali, jakoby Jakub Wesołowski "wyleciał" z serialu, stanowczo zdementowali producenci "Komisarza Aleksa".

W przesłanym przez nich do mediów liście czytamy: "Informacje zawarte w artykule są nieprawdziwe, podobnie jak nieprawdziwe jest stwierdzenie, że Jakub Wesołowski nie pojawi się w trzecim sezonie serialu".

- Współpraca z Jakubem Wesołowskim na planie "Komisarza Aleksa" układa się bardzo dobrze - podkreśla producentka Monika Jóźwik, dodając, że zarówno producenci, jak i TVP 1 są zadowoleni z wyników oglądalności serialu, która wcale nie spadła, jak sugeruje rozpowszechniający niesprawdzone informacje portal plotkarski.

Jakub Wesołowski przez cały miniony weekend pracował na planie "Komisarza Aleksa". W Łodzi, gdzie powstają zdjęcia do serialu, spędzi jeszcze mnóstwo czasu wciąż wcielając się w sympatycznego Marka Bromskiego!

Kuba za swoją rolę znalazł się w tym roku wśród pięciu nominowanych do Telekamery "Tele Tygodnia" aktorów, a "Komisarz Alex" ma szansę dostać Telekamerę w kategorii Serial Tygodniowy Roku. Aby oddać swój głos na Jakuba Wesołowskiego, wystarczy wysłać sms-a o treści TK.B1 na numer 7265, by zagłosować na "Komisarza Aleksa" - sms-a o treści TK.D1 na numer 7265.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jakub Wesołowski | serial | Nie | Komisarz Aleks | wesołowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje