Reklama

Reklama

Węgierski serial "Złote życie" na antenie HBO

W najbliższą niedzielę rusza nowy serial produkcji HBO Europe "Złote życie", opowiadający o losach zamożnej węgierskiej rodziny w kryzysie, która na pozór nie różni się od innych, choć w rzeczywistości skrywa wiele mrocznych sekretów. Premiera serialu odbędzie się 27 marca o godz. 21 w HBO3 i HBO GO.

"Złote życie" to obyczajowy serial z elementami thrillera i kryminału

Rodzina Attili Miklósiego prowadzi życie jak z reklamy. On sam jest zamożnym przedsiębiorcą, a jego żona Janka zajmuje się działalnością charytatywną. Ich córka Mira to najlepsza uczennica w klasie, a zbuntowany syn Mark jest utalentowanym raperem. Rodzina skrywa jednak pewien sekret - tak naprawdę Miklósi są mocno zadłużeni, a ich luksusowy dom należy do innego człowieka. Nieoczekiwanie, dobra sytuacja rodziny zaczyna się komplikować... Na dodatek każdy z jej członków ma zupełnie inny pomysł na pokonanie problemów.

"Złote życie" to obyczajowy serial z elementami thrillera i kryminału. Portretuje życie rodziny, która za wszelką cenę stara się utrzymać dotychczasowy poziom życia, mimo pogłębiających się problemów finansowych. Konsekwencje przestępczych poczynań rzucają coraz większy cień na mozolnie pielęgnowaną iluzję idealnego życia rodziny z dwójką dzieci w willi na przedmieściach.  Serial spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków i publiczności - na Węgrzech porównywano je często do najlepszych amerykańskich produkcji serialowych. Duża w tym zasługa kunsztu realizatorów oraz gry aktorskiej.

W rolach głównych wystąpili między innymi: Szabolcs Thuróczy ("Biały Bóg"), Eszter Ónodi ("Houdini"), Laura Döbrösi ("Couch Surf") oraz Renátó Olasz.  

Reklama

Wyprodukowane na Węgrzech "Złote życie" jest kolejną produkcją HBO Europe, którą można oglądać na antenie HBO. Dotychczas polscy widzowie mogli zobaczyć rumuński serial "W cieniu" oraz dwie czeskie produkcje - wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland "Gorejący krzew" oraz "Aż po uszy" Jana Hřebejka.  

Premiera serialu "Złote życie" (Aranyelet) odbędzie się w niedzielę, 27 marca o godz. 21 w HBO3. Cały sezon "Złotego życia" będzie dostępny w dniu premiery w HBO GO.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama