Reklama

Reklama

Viola Kołakowska tłumaczy się z wpisu o LGBT i... znów szokuje: "Żeby było jasne, bo wciąż chyba nie kumacie"

Viola Kołakowska kilka dni temu opublikowała na swoim InstaStory szokujące zdanie: "LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju dranie!" - napisała. Teraz postanowiła wytłumaczyć się ze swoich słów, ale dolała tylko oliwy do ognia.

Viola Kołakowska w 2019 roku

O Violi Kołakowskiej jest ostatnio głośno przede wszystkim ze względu na jej kolejne prowokacyjne wypowiedzi, np. dotyczące pandemii COVID-19. Kilka dni temu ponownie znalazła się na ustach wszystkich z powodu oburzającego wpisu na temat LGBT. 

"LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju dranie!" - napisała celebrytka. 

Viola Kołakowska wyjaśnia swoje słowa o LGBT

W piątkowy wieczór Kołakowska postanowiła skomentować swoją poprzednią wypowiedź. "Żeby było jasne, bo wciąż chyba nie kumacie" - rozpoczęła na swoim InstaStory. 

"Oczywiste, że nie chodzi o ludzi innej orientacji, ale o tych, którzy stoją za tym i używają was do propagowania idei skrajnie wykraczającej poza jakiekolwiek wartości. I wiem, że wielu z was też tak sądzi, że zostaliście użyci i że się nie zgadzacie z tym jakich narzędzi używają, by wpłynąć całkowicie na młodzież, wmawiając im, że teraz to cool być homoseksualnym lub najlepiej by zmieniali płeć. To takie trendy i nie ma to nic wspólnego z prawdziwym poczuciem tożsamości seksualnej. Nagle wszystkie dziewczynki chcą być chłopcami, a wszyscy chłopcy są gejami. Cool jest też popełnić samobójstwo. To wszystko znajdziecie w mangach anime, Cosplay i TikToku. A to wszystko połączone właśnie z ideologią (wiadomo jaką). Pod przykrywką walki o tolerancję i równość rozgrywa się zupełnie inny teatr - gra o dusze dzieci" - grzmiała Viola Kołakowska na Instagramie. 

Reklama

Kołakowska dość szybko wycofała się jednak ze swoich słów, kasując rzeczone InstaStory. 

Czytaj także: "Lokatorka": Film inspirowany historią Jolanty Brzeskiej. Znamy datę kinowej premiery!

Czytaj także: Rachel Weisz wcieli się w główną rolę w nowej wersji kryminału "Seans w deszczowe popołudnie"

Czytaj także: Jonah Hill już tak nie wygląda! Ma ważny apel

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Viola Kołakowska | LGBT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje