Reklama

Tysiąc odcinków z Mostowiakami

Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz i Kacper Kuszewski to tylko kilku z całej plejady aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach naszych telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP2 po raz tysięczny. Z tej okazji twórcy świętują.

W poniedziałkowy wieczór w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się wielka gala z udziałem gwiazd serialu "M jak miłość". Powód do świętowania nie jest błahy. Od trzynastu lat bowiem widzowie śledzą losy rodziny Mostowiaków, a już we wrześniu wyemitowany zostanie tysięczny odcinek serialu.

Reklama

"M jak miłość" to historia rodziny Mostowiaków - nestorów roku Barbary i Lucjana oraz ich dzieci i wnucząt. Każdy z bohaterów przeżywa rozterki miłosne, a także tragedie rodzinne. Nie brakuje także chwil szczęścia. Widzowie od lat wzruszają się i śmieją z bohaterami serialu.

Postaci zmieniają się w "M jak miłość" jak w kalejdoskopie, jednak jest silna grupa aktorów, którzy od samego początku grają w tym serialu. Jednym tchem można wymienić kilkanaście nazwisk m.in. Teresę Lipowską, Witolda Pyrkosza, Dominikę Ostałowską, Kacpra Kuszewskiego czy Marcina i Rafała Mroczków.

Są także aktorzy, którzy pojawiają się i znikają. Do takich należy Anna Mucha, która wciela się w Magdalenę Marszałek - przyjaciółkę bohaterów granych przez Katarzynę Cichopek i braci Mroczków.

Mucha dołączyła do serialu dokładnie 10 lat temu. "Wcześniej nie oglądałam 'M jak miłość'. Wiedziałam tylko, że to jest serial, w którym grają 'ci bliźniacy' (śmiech). Nie do końca też wiedziałam, jak wielką ma popularność. Do dziś przecież oglądają go miliony" - powiedziała PAP Life Anna Mucha.

Kolejne epizody "M jak miłość" śledzone są przez około 7 mln widzów. To jedna z najlepszych oglądalności na rynku...

"Sama nie oglądam, ponieważ nie mam w domu telewizora, ale mnóstwo ludzi dookoła mnie musi mieć wolne wieczory na 'M jak miłość'. W aspekcie zawodowym jest to na pewno moja przystań. Zawsze, gdy tego potrzebuję, mogę realizować inne plany, a gdy wracam, to ekipa wita mnie z otwartymi ramionami. Nauczyłam się, że ważna jest atmosfera, w jakiej się pracuje. Istotne są relacje międzyludzkie. Gdy zaszłam w ciążę, producent Tadeusz Lampka złożył mi gratulacje i powiedział, że nie mam się, o co martwić i praca będzie" - wyznała Mucha.

Pomysłodawcami serialu "M jak miłość" są scenarzystka Ilona Łepkowska oraz producent Tadeusz Lampka. Tysięczny odcinek wyemitowany zostanie 16 września.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje