Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Sukces Kwiatkowskiego

Już tylko jedna gwiazda nie wygrała żadnej z odsłon czwartego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Do grona zwycięzców dołączył po ósmym odcinku Michał Kwiatkowski.

Michał Kwiatkowski jako Limahl nie dał szans konkurentom

W sobotę, 24 października, jako pierwsza na scenie zaprezentowała się Katarzyna Glinka w hicie "A Little Party Never Killed Nobody (All We Got)" Fergie. "Kasiu, nie mam żadnych zastrzeżeń do tego (...). Ogólnie tak perfekcyjnie wykonane, że życzyłbym sobie, żeby każdy tak potrafił sklonować Fergie" - mówił DJ Adamus.

Reklama

Transformację w króla sceny Zbigniewa Wodeckiego przeszedł Michał Grobelny. Zaśpiewał wielki przebój lat 80. "Chałupy Welcome to". "Fantastycznie odtworzyłeś sposób trzymania sylwetki Zbyszka, ramion, wejrzenia" - Katarzyna Skrzynecka nie szczędziła komplementów Michałowi.

Po nim na scenie pojawiła się Monika Dryl. Wcieliła się w jedną z największych div na świecie, Celine Dion w przeboju "All By Myself". "Trudno się ścigać z Celine Dion. Ale jest jedna rzecz, która bezsprzecznie was łączy i to zawsze na mnie robi wrażenie największe, mianowicie - namiętność. I ta namiętność w śpiewaniu, to szaleństwo i ta droga do zatracenia wręcz (...), to tutaj było" - mówił Paweł Królikowski.

Bartosz Kasprzykowski wylosował Meghan Trainor, amerykańską wokalistkę, której singiel "All About That Bass" znalazł się na pierwszych miejscach list przebojów w Stanach Zjednoczonych, Australii, Danii, Kanadzie i Nowej Zelandii. "Dzisiaj jesteś kobiecym, błękitnym cup cake, więc kolejny kolor tej tęczy. Jesteś wielowymiarowy, mniam" - śmiała się Katarzyna Skrzynecka.

Krzysztof Respondek stał się niezwykle utalentowanym piosenkarzem, poetą i kompozytorem, nieżyjącym już Markiem Grechutą. Zaśpiewał "Dni, których nie znamy. "Troszeczkę zabrakło mi jednak tego aż tubalnego głosu, który miał pan Marek Grechuta. Ale postać, którą zbudowałeś wystarczyła, żebym miał ciarki na plecach. I za to ci dziękuję" - podsumował występ DJ Adamus.

Zofia Zborowska przeistoczyła się w Stevena Tylera, lidera zespołu Aerosmith w hicie "Crazy". "Jak tu tak ogląda się te występy, to my analizujemy, czy podobny, niepodobny, czy śpiewa, a barwa... A ty po prostu wyszłaś i nic się nie analizowało, po prostu byłam pochłonięta tym, co tutaj się dzieje. Zastanawiałam się czy to na pewno ty. To jest fantastyczne, co robisz" - komplementowała Zborowską Małgorzata Walewska.

Natalia Szroeder wcieliła się w byłego lidera "Czerwonych gitar" - Seweryna Krajewskiego. Wykonała "Annę Marię". "Bez tej piosenki nie odbywała się żadna prywatka, nie mógł rozwinąć się żaden romans. Udało ci się złapać ten klimat i przeżyć to, o czym jest ta piosenka. I nas po trosze tym zaczarować. Dziękuję ci pięknie" - gratulował Natalii Paweł Królikowski.

Michał Kwiatkowski powrócił do przeszłości. Zmienił się w Limahla w przeboju "Never Ending Story". "No po prostu trafiłeś na swoją piosenkę. Ale to jest już któryś raz w tym programie, kiedy tak na początku nie wiadomo, nie wiadomo i w pewnym momencie wchodzisz w kogoś i to jest dokładnie to. (...) To jest właśnie tak, jak było u niego. Wspaniale" - mówiła Małgorzata Walewska.

W tym odcinku jury było wyjątkowo niezgodne. Małgorzata Walewska dziesiątkę przyznała Zofi Zborowskiej, DJ Adamus - Michałowi Kwiatkowskiemu, Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski - Monice Dryl. O tym, kto zajął pierwsze miejsce zdecydowali uczestnicy. Wygrał Michał Kwiatkowski, który zgromadził 43 punkty. Nagrodę przekazał Fundacji Kampania Przeciw Homofobii.

A już za tydzień: Ozzy Osbourne, Donna Summer, Paul Anka, Leonard Cohen, Jennifer Rush, Macy Gray, Placido Domingo i Grzegorz Stróżniak z grupy Lombard.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje