Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przerwa w emisji

Fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będą zawiedzeni. Okazuje się bowiem, że sport wygrał z rozrywką i przez dwa najbliższe tygodnie nowych odcinków popularnego show nie będzie.

"W emisji show - krótka przerwa. W najbliższą sobotę, 4 października, telewizja Polsat wyemituje Galę KSW, a tydzień później, 11 października, mecz eliminacyjny do Euro 2016 Polska-Niemcy" - czytamy w komunikacie, jaki Interia otrzymała z telewizji Polsat.

Reklama

Przez dwa najbliższe tygodnie nie zobaczymy zatem, jak uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" radzą sobie z wcielaniem się w znane gwiazdy estrady.

Przypomnijmy, że Polsat do tej pory wyemitował trzy odcinki show.

Pierwszy odcinek wygrała Joanna Liszowska, która wcieliła się w Demisa Roussosa - popularnego w latach 70. XX wieku greckiego piosenkarza.

W drugim odcinku bezkonkurencyjna okazała się Maja Bohosiewicz, która wystąpiła jako wokalista niemieckiego zespołu Rammstein.

Trzeci odcinek należał do Magdy Steczkowskiej, która rewelacyjnie przeistoczyła się w kontrowersyjną wokalistkę Miley Cyrus.

Pierwszym mężczyzną, który sięgnął po wygraną był Kuba Molęda (w czwartym odcinku), który wystąpił jako Zenon Martyniuk z grupy Akcent.

Kolejny, piąty odcinek programu widzowie Polsatu zobaczą dopiero 18 października.

Tymczasem przyjrzyjmy się, jak wyglądają przygotowania do programu i prace nad charakteryzacją uczestników show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: twarzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje