Reklama

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygra drugi odcinek?

W sobotę, 10 września, zostanie wyemitowany drugi odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak Kamil Bijoś poradzi sobie w roli Sylwii Grzeszczak? Czy Marii Tyszkiewicz uda się wiarygodnie wcielić w Axla Rose’a z Guns N’ Roses?

Kto tym razem będzie najlepszy?

Zwyciężczyni pierwszego odcinka show - Olga Szomańska - wysoko postawiła poprzeczkę reszcie uczestników. Przypomnijmy, że wokalistka brawurowo wykonała piosenkę "GoldenEye" Tiny Turner, czym zachwyciła zarówno jurorów, jak i pozostałe gwiazdy biorące udział w programie.

W drugim odcinku show zobaczymy kolejne zaskakujące metamorfozy: Szomańska tym razem stanie się Jay Kayem, czyli frontmanem projektu Jamiroquai. Olga Borys również "zmieni płeć, wcieli się bowiem w postać Roberta Gawlińskiego z zespołu Wilki. Radosław Pazura zmierzy się z repertuarem Dr Albana, a Kamil Bijoś zaśpiewa piosenkę Sylwii Grzeszczak.

Reklama

- Zawsze się śmiałem, jak dziewczyny po kilku godzinach na obcasach narzekały, że bardzo bolą je nogi. Myślałem, że przesadzają. Ale teraz to rozumiem - mówi ten ostatni. Jaką piosenkę zaśpiewa? Tego jeszcze nie wiadomo. Zdradził jednak, jak przygotowuje się do występu. - Musiałem ogolić nogi, pachy i ręce - pokazuje gładką skórę. - Ćwiczę też chodzenie na szpilkach.

Kamil przyznaje, że wcześniej niejednokrotnie spotkał się na gruncie zawodowym z Sylwią Grzeszczak. - Gdybym wtedy wiedział, że wystąpię w tym programie, a na dodatek, że wylosuję jej piosenkę, to baczniej bym jej się przyglądał - śmieje się.

Ponadto Joanna Moro przeniesie nas w czasie za sprawą utworu Anny Jantar, a Marysia Tyszkiewicz pokaże swoją rock’n’rollową stronę w roli Axla Rose z Guns N’ Roses. Na kilka dni przed występem, artystka musiała zacząć wspomagać się nebulizatorem. - Zdarłam sobie gardło, bo na pierwszych próbach zupełnie nie mogłam znaleźć w sobie barwy głosu Axla. Teraz muszę je porządnie nawilżać - tłumaczy.

- Najtrudniejsze w przygotowaniach jest dla mnie połączenie wokalu z bieganiem po scenie. Staram się przy tym trochę siebie oszczędzać, bo chcę zachować energię na sobotni występ. Ta rola jest dla mnie znacznie trudniejsza pod względem choreograficznym, ale mam nadzieję, że się w niej odnajdę - komentuje Tyszkiewicz, która w pierwszym odcinku programu wcieliła się w Michała Szpaka.

Wystąpią także: Michał Rudaś jako Ricky Martin i Mateusz Banasiuk jako Tom Jones.

Który z uczestników tym razem będzie mógł przekazać wygraną na wybrany cel charytatywny? Odpowiedź w Polsacie już 10 września o godz. 21:50!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje