Reklama

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo!": Gwiazdy w świątecznym odcinku specjalnym

W piątek, 17 grudnia o godzinie 20:05, zobaczyć będzie można wyjątkowe, magiczne i pełne najpiękniejszych świątecznych piosnek wydanie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na scenie wystąpią finaliści poprzednich edycji: Katarzyna Skrzynecka, Joanna Liszowska, Gosia Andrzejewicz, Agnieszka Hekiert, Basia Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski, Sławomir, Lesław Żurek i Robert Janowski. Tym razem całość z wygranej, czyli 100 tysięcy złotych zostanie przekazane na rzecz Fundacji Polsat.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo!": Plejada gwiazd w świątecznym odcinku specjalnym

Święta to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich już po raz kolejny zaśpiewają gwiazdy specjalnego, świątecznego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jury programu zasiądą Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat Małgorzata Nawrocka, Małgorzata Walewska oraz Piotr Gąsowski. Program poprowadzi Krzysztof Ibisz. Oprócz 100 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Polsat, "górę" prezentów w postaci zabawek otrzymają zaprzyjaźnione z Fundacją Domy dziecka.

Reklama

Koncert rozpoczną wszyscy uczestnicy programu wspólnym wykonaniem utworu Czerwonych Gitar "Jeden dzień w roku" i już na początku wprowadzą nas w błogi
i świąteczny nastrój. Na scenie usłyszmy największe świąteczne przeboje, które znają wszyscy, a bez których już nie wyobrażamy sobie Świąt! m.in. "Thank God it’s Christmas" w wykonaniu Freddieego Mercury’ego, "Driving Home For Christmas" Chrisa Rea, a także największy świąteczny hit czyli "All I want for Christmas is you" Mariah Carey.

Specjalną niespodzianką dla fanów programu będzie pojawienie się na scenie programu Agnieszki Hekiert, która pierwszy raz wcieli się w rolę uczestniczki. Trenerce wokalnej będzie towarzyszył znany widzom muzycznego show choreograf Krzysztof "Chris" Adamski. To będzie wyjątkowy wykonanie! - Mnie twój występ bardzo wzruszył - powiedział ze łzami Piotr Gąsowski. - Jesteś wspaniała! To jest najwspanialszy prezent, jaki mogliście nam dać z Chrisem! Aga, bardzo ci dziękuję za przygotowanie tych "dzieciaków". Ja się wzruszam nad talentem i nad szczęściem, że mogę z wami być - dodał poruszony Piotr Gąsowski.

W kogo wcielą się gwiazdy odcinka specjalnego zobaczymy już 17 grudnia o godzinie 20:05 na antenie Telewizji Polsat.

Fundacja Polsat: "Jesteśmy dla dzieci"

Fundacja Polsat już od 25 lat pomaga dzieciom. Pomoc dla 40 000 małych pacjentów. Wsparcie finansowe dla ponad 2600 szpitali i ośrodków medycznych oraz szkół, przedszkoli i ośrodków pieczy zastępczej w całym kraju. Nie byłoby to możliwe gdyby nie Fundacja Polsat, która działa już od ćwierć wieku. Od samego początku jej działalności przyświeca jedno, jakże ważne hasło - "Jesteśmy dla dzieci". Przez 25 lat działalności Fundacji Polsat łącznie przekazano ponad 260 mln złotych na pomoc dzieciom.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Program uwielbiany przez widzów

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad osiem lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 393 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

Zobacz również:

Kochały się w nim wszystkie dziewczyny. Dlaczego porzucił Polskę?

W obronie golizny! Jeden z największych skandali w historii

Znany aktor pobił reżysera? "Oscarowe samobójstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje