Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Adam Strycharczuk żegna swojego tatę. "Przegrał z COVID-em"

Adam Strycharczuk, jeden z jurorów programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zamieścił wzruszający wpis na Instagramie na temat swojego taty. Ojciec artysty zmarł kilka dni temu na Covi-19.

Adam Strycharczuk w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Adam Strycharczuk to zwycięzca 12. oraz juror 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Youtuber podzielił się z internautami smutną wiadomością. Poinformował na swym Instargamie, że zmarł jego ojciec.

Reklama

"Wczoraj wieczorem w wieku 82 lat odszedł mój tata. Przegrał walkę z COVID-em. Zastanawiałem się czy wrzucać tego post, czy chcę dzielić się czymś tak prywatnym. Doszedłem jednak do tego, że jest tu wiele osób, które od pewnego czasu bardzo mnie wspierają i zwyczajnie Wam się to należy" - napisał Strycharczuk.

"Dzięki niemu żyję, jestem uczciwym człowiekiem i tak jak on lubię bawić ludzi. Inspirował mnie jako akordeonowy samouk, chyba najlepszy jakiego w życiu słuchałem. Sypał tysiącami opowieści z pracy na taksówce, dzięki której zakumplował się z Bareją i zagrał w jego filmach. To zawsze mi pokazywało, że niemożliwe nie istnieje" - dodał juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Adam Strycharczuk pojawił się w 13. sezonie programu Polsatu w dość smutnych okolicznościach. W marcu 2020 roku zastąpił w fotelu jurora Pawła Królikowskiego, który zmarł miesiąc wcześniej.

"Dla mnie program był cudowną przygodą. Z jednej strony czymś zupełnie nowym, z drugiej strony - ogromnym warsztatem, który dostałem, i wokalnie, i pod względem obycia scenicznego. Przede wszystkim obcowaliśmy między sobą z cudownymi ludźmi, zawiązały się nowe przyjaźnie z uczestnikami. I tak samo teraz przychodząc tu jako juror, znam się ze wszystkimi. Naprawdę wspaniali ludzie pracują przy tym programie. Wspominam więc ten czas jak najlepiej i bardzo się cieszę, że to będzie teraz kontynuowane" - mówił wówczas youtuber.INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adam Strycharczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje