Reklama

Reklama

Trzy skargi na "Big Brothera" do KRRiT

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły trzy skargi na odcinek programu "Big Brother Arena" nadany o godzinie 20.00 w niedzielę 31 marca 2019 roku. Informację podał portal Wirtualnemedia.pl.

Karolina Wnęk

KRRiT miała poprosić nadawcę o przekazanie nagrania i ustosunkowanie się do niego. Jest to standardowa procedura w przypadku wpłynięcia skargi. Nie ujawniono jednak na co skarżyli się widzowie.

"Big Brother Arena" to specjalne wydanie programu nadawane na żywo w niedzielę. Uczestnicy dowiadują się w nim kto opuści Dom Wielkiego Brata. Następnie dochodzi do nominacji.

31 marca odcinek był pełen emocji. Z programem pożegnał się wtedy Tomasz Urban. Bardzo źle przyjęli to Maciej Borowicz i Karolina Wnęk. Chwilę później dowiedzieli się, że to właśnie ich dwójka jest nominowana do opuszczenia "Big Brothera". Karolina zareagowała na to kilkoma wulgaryzmami.

Reklama

Po zakończeniu programu Maciej odnosił się obraźliwie do innych uczestników i Wielkiego Brata. Później podczas rozmowy z Karoliną obrażał innych mieszkańców, a jednemu z nich groził. Za swoje zachowanie został następnego dnia karnie usunięty z programu. Jednak ta sytuacja nie mogła być podstawą skargi - fragmenty tych wydarzeń wyemitowano następnego dnia, a wszelkie wulgaryzmy ocenzurowano.

Główne wydanie "Big Brothera" ogląda codziennie niemal 1.03 miliona osób. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje