Reklama

Reklama

Trzeci sezon "Sex Education" już dostępny na Netfliksie. Ważna bohaterka w ciąży?

"Sex Education" należy do najbardziej lubianych przez widzów serialów oryginalnych Netflixa. Nic więc dziwnego, że tak wielu z nich z niecierpliwością czekało na kolejną odsłonę serii. Czego możemy spodziewać się po najnowszym, trzecim sezonie?

Trzeci sezon "Sex Education" trafił na Netfliksa!

"Sex Education" to brytyjski serial komediowo dramatyczny, któego autorką jest Laurie Nunn. Zadebiutował na platformie Netflix 11 stycznia 2019 roku. W serialu występują m.in. Gilian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey

Głównym bohaterem "Sex Education" jest uczęszczający do liceum Moordale nastolatek Otis Milburn, którego matka jest seksualną terapeutką. Chłopak jest skryty i nieśmiały, ale dzięki wiedzy wyniesionej z domu, zyskuje wśród znajomych ze szkoły opinię osoby, która odpowie na wszystkie dręczące ich problemy związane z życiem seksualnym. Razem ze zbuntowaną koleżanką Maeve Wiley, w której się podkochuje, Milburn zaczyna brać pieniądze za swoje porady.

Reklama

Trzeci sezon "Sex Education" z pewnością dostarczy widzom emocji, już sam zwiastun sugeruje wszak kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji, takich jak ciąża jednej z głównych postaci. Dodatkowo w zapowiedzi producent zapowiada, że "wszystko się zmieni", czy faktycznie tak będzie?

"Sex Education" - o czym opowie trzeci sezon?

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff - czytamy w zapowiedzi Netflixa. 

W trzecim sezonie "Sex Education" zobaczymy nowych członków obsady: Jason Isaacs zagra Petera Groffa, starszego brata Pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i nie kryje się z tym; Dua Saleh w swoim debiucie aktorskim wcieli się w niebinarną postać Cal, która uczy się w liceum Moordale, a Indra Ové zagra zastępczą mamę Elsie - Annę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sex Education | trzeci sezon | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje