Reklama

Trwają poszukiwania Top Model

Katowice. Gang motocyklistów, a wśród nich Joanna Krupa i Michał Piróg. Huk motorów nie był wstanie odstraszyć czekających na rozpoczęcie castingu piękności. Każda liczyła, że to właśnie jej życie dzisiaj zmieni się o 180 stopni.

Na castingu w Katowicach jurorzy poddawali dziewczyny różnym próbom, ale niekiedy sami padali ofiarami swoich pomysłów. Ciekawe czy dziewczyny spodziewały się, przez co będą musiały przejść, aby znaleźć się w programie?

Reklama

Dawid czekał na dziewczynę, która będzie potrafiła dokopać wszystkim i wygra Top Model. Aby przekonać Karolinę Korwin-Piotrowską kandydatka musiała mieć po prostu "to coś, co powala na ziemię". Tyszka był w złym humorze, więc nastawił się na ostre testowanie dziewczyn, a Joanna chciała dostać "whole package".

Jako pierwsza na scenie pojawiła się 18-letnia Anna Słowy. Kolorowe paznokcie, tlenione włosy, mocna opalenizna czyli to czego jurorzy nie lubią. W stosunku do Ani byli natomiast wyjątkowo tolerancyjni. Czyżby zmieniły się ich gusta?

Kolejna kandydatka postanowiła przekupić jurorów przynosząc własnoręcznie upieczone ciasta. Agnieszka Tadrzak wprowadziła wesołą atmosferę. Tyszka dosłownie jadł jej z ręki, więc na jego głos z pewnością będzie mogła liczyć. Czy to wystarczy, aby w słodkim stylu przejść dalej?

Ania Bałon na casting przyjechała z mamą. Chce zostać modelką, zacząć zarabiać i w ten sposób pomóc rodzicom. Warunki fizyczne ma. Czy jest wystarczająco zdeterminowana, aby odnieść sukces w świecie modelek?

Kiedy na scenie pojawiła się długonoga Olga Kaczyńska jurorzy nie mieli wątpliwości, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Entuzjazm Tyszki został jednak szybko "ugaszony"... Co takiego wydarzyło się na scenie?

Kolejna kandydatka doprowadziła do ostrej wymiany zdań między jurorami. Marcin i Dawid zgodnie stwierdzili, że Agata Nietopiel jest śliczną dziewczyną, ale na modelkę się nie nadaje. Czy Asia i Karolina podzielały ich opinię?

Na castingi przychodzi wiele dziewczyn, które nie spełniają wiekowych wymagań programu. W Katowicach pojawiła się między innymi 29-letnia Greta Ludziejewska.

Nie jest profesjonalną modelką, ale ma za sobą sesję do "Playboya". Ma warunki, nic więc dziwnego, że pozowała dla tego magazynu. Nawet Woliński i Tyszka stwierdzili, że jest bardzo zgrabną, apetyczną dziewczyną jakiej szukają do programu, ale niestety nie mieści się w widełkach wiekowych określonych w regulaminie. Dla nich był to warunek nie do przejścia. Czy Greta znajdzie sposób, aby ich przekonać do "nagięcia" regulaminu?

Ania i Lilith Mnatsakanyan mieszkają w Polsce od 15 lat, ale pamiętają o swojej kulturze oraz korzeniach. Na scenie kokietowały jurorów nie tylko urodą, ale pogodą ducha oraz temperamentem. Czy to wystarczy, aby przejść do kolejnego etapu?

Na castingu przed wejściem na scenę dziewczyny miały okazję "zaliczyć" sesję zdjęciową na motorach oraz pod okiem Piróga i Weroniki nauczyć się chodzić po wybiegu. W czasie tego zadania nie dało się nie zauważyć Gabrysi Pacholarz. Mówiła tyle, że ciężko jej było wejść jej w słowo. Wydawało się, że jurorzy nie będą mogli jej odmówić udziału w kolejnym etapie, bo Gabrysia deklarowała, że nie zejdzie ze sceny, jeśli się nie dostanie. Czy jurorzy ulegli presji i przepuścili ją do kolejnego etapu?

O tym przekonać będziemy mogli się już dziś o godz. 21:30 w programie "Top Model. Zostań Modelką" na antenie TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: modele | Nie | Alex Minsky | "Top Model" | 'Top Model'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje