Reklama

Tomasz Sekielski odchodzi z TVP

Program Tomasza Sekielskiego "Po prostu" nie będzie już emitowany w TVP1. "Nie chcemy przedłużać umowy z Telewizją Polską" - powiedział dziennikarz.

Tomasz Sekielski wydał w 2015 roku powieść "Sejf"

Tomasz Sekielski był związany z telewizyjną Jedynką od 2013 roku. Prowadził tam autorski program "Po prostu", na który składały się realizowane za granicą reportaże tematyczne (m.in. o uchodźcach czy islamskim terroryzmie).

Reklama

Jesienią programu nie zobaczą już jednak widzowie TVP1.

"Nasza umowa z Telewizją Polską skończyła się z początkiem czerwca br. Do tej pory nie otrzymaliśmy propozycji nowego kontraktu. Tak czy inaczej podjęliśmy decyzję o tym, że nie chcemy tej umowy przedłużać" - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Tomasz Sekielski.

Przypomnijmy, że zanim Tomasz Sekielski pojawił się w TVP1, do kwietnia 2012 roku (przez ponad 15 lat) związany był z TVN, gdzie prowadził programy "Czarno na białym", "Teraz my!" (razem z Andrzejem Morozowskim), "Magazyn 24 godziny" oraz "Fakty". Jest laureatem m.in. Wiktora, Telekamery Tele Tygodnia oraz Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Otrzymał również tytuł dziennikarza roku Grand Press 2006.

INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Sekielski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje