Reklama

Tomasz Oświeciński skrytykował kolegę za kpiny z akcji "Media bez wyboru"

Aktor charakterystyczny, któremu popularność przyniosły role nierozgarniętego mięśniaka w filmach Patryka Vegi ("Pitbull. Nowe porządki", "Botoks"), starł się z aktorem występującym w epizodach popularnych seriali - Grzegorzem Grochowskim.

Tomasz Oświeciński skrytykował wypowiedź kolegi po fachu

Tomasz Oświeciński ostrzegł kolegę z branży, by uważał na to, co wypisuje, bo może później nie znaleźć pracy. I nie liczył się przy tym ze słowami.

Reklama

Do ostrej wymiany zdań doszło pod instagramowym postem Pauliny Sykut-Jeżyny, w którym dziennikarka i prezenterka Polsatu wyraziła solidarność z protestującymi w ramach akcji "Media bez wyboru". Pod jej postem, głosy popierających akcję przeplotły się z głosami jej przeciwników.

Grzegorz Grochowski, jako jeden z komentujących, napisał: "Polsat biedny, na nic kasy nie ma...". W tym miejscu wtrącił się Oświeciński: "Widzę że jako statysta robiłeś w Polsacie, co nie zapłacili?". Gdy Grochowski odpowiedział: "Bardziej epizodysta w nowym serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" na Polsacie, zapłacili już dawno", Oświecińskiemu puściły nerwy. "To po co robisz k*** do miski, z której jesz? Nikt nie będzie chciał pracować z epizodystą, od którego czuć...".

Post Oświęcińskiego nie zdobył uznania innych internautów. Komentujący apelowali o kulturę wypowiedzi, ale nie tylko. Zwrócono mu także uwagę, że jeśli jego solidaryzowanie się z akcją wynika jedynie z lęku przed utratą pracy w telewizji Polsat, to najwyraźniej nie rozumie, na czym naprawdę polega zagrożenie.

"Widzimy teraz jak na tacy, że poglądy polityczne wśród aktorstwa idą w parze z miejscem pracy i szkaluje się osoby o odmiennych poglądach" - napisał jeden z komentujących.

Oświeciński często występuje w nadawanych przez Polsat widowiskach z udziałem celebrytów. Wspomniana produkcja "Kowalscy kontra Kowalscy" to nowy serial komediowy, którego premierę w Polsacie zapowiedziano na marzec tego roku. Opowiada on o dwóch rodzinach o tym samym nazwisku, ale skrajnie różnym statusie społecznym. Osią intrygi jest odległa w czasie pomyłka na oddziale położniczym, w wyniku której doszło do zamiany między tymi rodzinami noworodków płci męskiej. Sprawa wychodzi na jaw po 17 latach...

W obsadzie plejada gwiazd, m.in.: Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska, Joanna Orleańska, Mikołaj Cieślak, Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski, Paweł Wawrzecki, Wiktoria Gąsiewska.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje